Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, meddig küzdenétek 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig küzdenétek 1 pasiért?

Figyelt kérdés
Beleszerettem 1 kollégámba kb 2 éve én 23 vagyok ő 27. Sokat beszélgetünk neki nem jó a kapcsolata. Én mondtam neki,hogy mit érzek iránta,ő aztmondta ,hogy szimpatikus vagyok neki. Ez megy már 2 éve. Tudom,hogy fura helyzet de nekem akkor is ő kell,viszont kezdek bebolondulni abba,hogy nem változik semmi. 23L
2016. márc. 15. 17:35
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:

Bocs, nem vagyok lány ;)

Szerintem egy átlag nő küzdése percekben mérhető.

Téged szimplán kihasználnak.

A pasinak akkor most barátnője van, melletted?

Szex van?

26/F

Változni nem fog semmi.

2016. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semeddig sem küzdenék. Mivel nem egy trófea, hanem egy ember, akinek vannak saját vágyai, érzései, akarata. És jó esetben el tudja dönteni, kihez vonzódik igazán. Ha ez nem megy neki, akkor meg nem ér annyit az egész. Valaki vagy 100%-osan engem akar mindenféle manipuláció nélkül, vagy mehet, amerre tetszik neki.
2016. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Semmi fura nincs benne. Nem kellesz neki.

Az meg, hogy nem jô a kapcsolata, mese habbal. Kb.ennyi.

2016. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 VirágésBence ***** válasza:
49%
Semeddig, mivel barátnője van, ha eddig nem történt semmi akkor valószínűleg hűséges a pasi, én meg ebbe nem fogok belerondítani, csak úgy erkölcsi okokból.
2016. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2 éve ez megy és nem jó kapcsolata?

Meddig lesznek nők, akik beveszik ez a dumát?


"ő aztmondta ,hogy szimpatikus vagyok neki"

Tehát igazából még csak nem is vonzódik hozzád.


Fektesd másba az energiádat, ez halott ügy.

2016. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
DE nekem tökéletesnek tűnik. Pont az én kivetülésem férfiban. Hasonló értékek,célok...
2016. márc. 15. 18:14
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy percig...sem!


Az már rég rossz, ha valakiért küzdeni kell.

2016. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"DE nekem tökéletesnek tűnik", és itt ki is emelném a "tűnik" szót.


Ismerős az az érzés amikor a kirakatban meglátsz valami hülyeséget (ruha, ékszer, parfüm, cipő, plüsskutya, akármi)? Megtetszik, de nem akarod megvenni, mert van annyi belőle mint a szemét. De nap nap után mész el mellette mindig megcsodálod, és egyre jobban akarod, és tudod, hogy milyen csodás lenne, ha otthon lenne neked belőle egy. Aztán a nagy dilemmába vagy gyenge pillanatban fogod magad megveszed, hazaviszed gyönyörködsz benne, egy hét múlva ugyanúgy el van téve a szekrény mélyére, mert kifullt a varázsa?


Na szerintem így kívülről, hogy ő azt az arcát mutatja feléd, ami neki tetszik, persze, hogy ő a tökéletes.


Én viszont azt mondom el, két szerelmes sóhajtásod között miért nem az. Mert képzeld el azt a helyzetet, hogy ez a pasi valami úton módon mégis a tied lesz, mi az amire lehet számítani? Hogy majd melletted is előadja, hogy "nincs" rendben a kapcsolata, hogy mégis foglaltként jelen legyen a húspiacon, hátha kinéz neki egy kósza numera.


Mivel két év alatt még arra sem vette a fáradságot, hogy legalább a sliccét lehúzza neked, így még szeretőnek sem akar. Nos, miért is kell neked egy olyan pasi akinek elég egy rossz kapcsolat? Aki még megdugni sem méltat?


Te itt többet fantáziálsz. Most már fel kéne kellni Csipkerózsikám, kikaparni a két kiló csippát a szemedből és nemcsak nézni, hanem látni is. A te dolgod, hogy visszafekszel inkább, mert jobb azzal vigasztalni, magad, hogy az életed egy teleregény ahol a szerelmed a gonosz körülmények miatt nem teljesedhet be... de amíg álmodozol, addig is telik az ifjúságod és elszalasztod azt aki nem csak jónak tűnik, hanem tényleg jó is lenne hozzád és akarna is. De majd, ha elmúlsz 30 akkor majd rájössz, milyen rossz, hogy a kortársaid már rég boldogok körülötted, családjuk van, ház meg minden, neked meg csak ábránd, amibe belekeseredtél.

2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ~OnLány~ ***** válasza:

Ha nem foglalt és látom esélyét,hogy vonzódik hozzám,csak nem mer közeledni,akkor sokáig.

Nem adom fel egykönnyen.Viszont van helyzet,amikor már nincs értelme.

2016. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aztmondta sajnálja otthagyni a barátnőjét.
2016. márc. 15. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!