Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, verekedtetek már pasiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, verekedtetek már pasiért nővel?

Figyelt kérdés
Ki győzött?;)

2016. febr. 15. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Sose verekednék egy pasiért, mert fölösleges. A pasinak kell döntenie. Ha én nem jövök be neki, vagy kevésbé, mint a másik, akkor minek verekedjek???
2016. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Oviban minden nap! Aztan felnottunk , de egyikunk se kezdett a pasival, akibol egy nagy puhany , hajas es mindenhol szoros gorilla lett. :D

N

2016. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as te biztos szép kislány lehetsz, ha a szőrös gorillának sem kellesz.
2016. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem... szánalmasnak tartom a férfiak részéről is, ha egy nő kegyeiért bunyóznak...


szerintem minden ember el tudja dönteni, ki kell neki, vagy ha annyira döntésképtelen, hogy csak egy bunyós alakítás után tud, akkor az elég nagy szégyen :D

2016. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kűzdősportolok elég régóta, sportból szívesen, rendezett körülmények közt, de pasiért? Eszem ágában nem lenne. Értelmes embernek tartom magam, eddig mindíg meg tudtam oldani kommunikációval a problémákat. Olyan primitív pasi meg nem kéne a ki a csajharcra izgul és ezért hagyná, hogy 2 ember egymásnak essen. Amúgy mindíg van nálam valami, ha a csaj nekemesne lefújnám gázsprayel, vagy meghívnám egy piára (kire mi hat) tutod ki fog bohóckodni ott nyilvánosan...
2016. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok egy primitív véglény, ezért nyilván nem történt ilyen, nem is fog.
2016. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nem igazán tudom féken tartani az indulataimat.

34/N

2016. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!