Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig küzdenétek a szeretőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenétek a szeretőtökért?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok 2 éve szeretője 1 nős 33 éves férfinak.Először csak szexkapcsolatnak indult de nagyon beleszerettem. Ő mondta hogy hagyjuk abba keressek 1 fiút aki komolyan vesz. Szakítottunk is de 1 2 hétnél tovább nem bírtuk egymás nélkül. Nemtudok más férfire gondolni és nemtudom mással elképzelni. Nincs túl jó viszonyba már a feleségével de sajnálatból nem akarja otthagyni(gyereke nincs). Meddig érdemes küzdeni érte? Nagyon szeretném vele komoly kapcsolatot akár családalapítást.
2016. márc. 12. 13:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szeret téged,ha így sem válik,hogy közös gyerekük sincs.Csak szexet akar.Majd elfelejted idővel.
2016. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"de sajnálatból nem akarja otthagyni" hahaha :D


Ő lekoptatott, te pedálozol. Kihasználja a csak a lehetőséget.


Semeddig nem érdemes küzdeni.

1. Nem fog elválni 99%

2. Ha mégis, majd téged is megcsal.

2016. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férfi alapból hülye. Sajnos te is, amiért nős emberrel vagy együtt.

Sajnálatból nem kell lenni senkivel. Félre meg nem b.@szunk. Ez lenne a normális felállás.

Egy undorító, aljas, gerinctelen, szemét dolog hogy valaki a párja mellett félrekefél, szeretőt tart. Ha amúgy is rossz a kapcsolat, menjenek szét.

Az se különb, akit szeretőnek tartanak. Nem zavarja vajon az illetőt hogy annak a férfinek van felesége?

Aljadék emberek vannak sajnos.

2016. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak képzeld el, hogy a felesége rámosolyog, ő meg vissza. Együtt pattogatott kukoricáznak, nagyokat élveznek együtt. Együtt. Mert még összetartoznak. A két év alatt is, amíg veled hancúrozott és ha eddig nem lépett, nem is fog. Szóval van még kedved úgyis hozzá, hogy még 10 évig így marad? Gyereket akarsz neki szülni másodhegedűsként. Lehet azért pattint, mert érzi, hogy komolyabban akarod már őt. Ugye azt nem gondoltad, hogy megsajnálnak egy feleséggel szemben? Minden férfi, aki csalja a feleségét azzal kezdi, hogy már régóta rossz a japcs
2016. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Bocsi : kapcsolata a feleségével.
2016. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül jóképű férfi egyszerűen nem bírtam kihagyni és ez lett belőle(én nem tartom magam szépnek,annyi hogy vékony vagyok)
2016. márc. 12. 13:46
 7/34 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

#3 Vàlaszolò elmondott mindent.

Kiegészìtés: abban megegyeztek, hogy mindketten aljas utolsô férgek vagytok.

De talàn te még egy szinttel lejjebb vagy: még sötét is:"sajnàlatbòl nem akarja otthagyni" Hahaha!

2016. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Lesz ami lesz az egómnak jótett hogy 1 ilyen férfival is lehettem
2016. márc. 12. 13:50
 9/34 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

#6!

Akkor még egy kiegészìtés: felszìnes is vagy. Eszméletlenül jòképű a faszi, te meg vékony vagy. Hallottàl màr a belső tulajdonsàgokròl?(hülye kérdés)

Egyet ne feledj: a sors mindig kamatostul ad vissza a legvàratlanabb pillanatokban.

2016. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Amúgy nemérdekel h könnyűvérűnek ...tartanak legalább élvezem az életet nem álszenteskedek meg nemvagyok 1 depresszióbomba
2016. márc. 12. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!