Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig küzdenétek a szeretőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenétek a szeretőtökért?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok 2 éve szeretője 1 nős 33 éves férfinak.Először csak szexkapcsolatnak indult de nagyon beleszerettem. Ő mondta hogy hagyjuk abba keressek 1 fiút aki komolyan vesz. Szakítottunk is de 1 2 hétnél tovább nem bírtuk egymás nélkül. Nemtudok más férfire gondolni és nemtudom mással elképzelni. Nincs túl jó viszonyba már a feleségével de sajnálatból nem akarja otthagyni(gyereke nincs). Meddig érdemes küzdeni érte? Nagyon szeretném vele komoly kapcsolatot akár családalapítást.
2016. márc. 12. 13:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ne is akadjon fent senki sem ezen a felálláson, nem! Vegyük természetes dolognak a megcsalást és a szerelmünk átverését...2016!
2016. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem szóval az, aki félreb*szik a felesége mellett, az menő, az jó pasi, azzal szívesen megdugatod magadat. Viszont egy olyan férfi, aki még tisztában van a házasság és a hűség fogalmával és nem kúrogat félre hozzád hasonló primitív lotyókkal, az máris lúzer? Hmm, minden világos.

Neked nem is való más, ez a szerep méltó hozzád, ürítésre használatos, másodlagos ócska r*ibanc, másra úgy sem lennél jó.

2016. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Istenem, szegénykém.

Szerinte ez a 2 dolog létezik

1/nős pasik f**àn lihegni

2/hozzàmenni egy lùzerhez, 200 kilosra zabàlni magàt 0 nemi élettel.


Na, te tényleg csak ba****a vagy jô. Tiszta sor.

De legalàbb annyi, hogy független pasi hasznàljon.

Vagy àllj a sarokra,azzal még pénzed is lesz.

Bàr meglehet, néhàny hivatàsos okosabb nàlad.

2016. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 ~OnLány~ ***** válasza:

19. Kemény szavak.


Rendben,jót tett az egódnak,büszke vagy magadra,csodálatos minden. :)


Akkor hogy lehet,hogy még egyedül vagy?

Figyelj,ha 2 évig szeretők voltatok,akkor 1000 lehetősége lehetett volna rá,hogy elhagyja a nejét.(még gyermekük sincs)

Kicsit gondolkozz már el,hogy vajon miért nem tette?!


Mert NEM KELLESZ NEKI!

Jót tettetek egymás egójának,örülök,ha tiszta a lelkiismeretetek.De többet ne várj,ha eddig sem kaptál.

Szép napot!

2016. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég, hogy egy ordas nagy r*ibanc vagy, még hülye is vagy, mint a seggem. Ennyiből áll az életed? Hogy a pasi jóképű és gazdag legyen, mert csak akkor lehet igazi férfi? És nem találtál olyan "jóképű-gazdag" férfit, aki NEM FOGLALT, te szerencsétlen?

Szerinted ennyire fekete-fehér a világ?! Csak 2 féle pasi létezik: a jóképű-gazdag és a csóró-igénytelen?! Akkor talán nyisd ki a szemed, mert ennek a fele sem igaz.


Amúgy tuti biztos, hogy csak egy unatkozó troll vagy, mert ennél még a 13 éves húgomnak is több esze van. Gondolom nincs jobb szombat délutáni programod, mint itt hülyíteni a népet.

2016. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Öööhkhöm...

Valaki szòhoz tud jutni a #25 kommentjéhez? Èn most szavakat sem talàlok.

Ri..kàm, legfeljebb ennyit: te kijàrtad a 8 osztàlyt? Mert a helyesíràsod nem erről àrulkodik...

Az a büszkeséged, hogy beléd veregeti egy ocsmàny alak, röhögtök a feleségén? Ha a sajàt nején röhög, belegondolsz, hogy egy haveri sörözéskor te milyen beszédtéma és nevetség tàrgya vagy? A fél vàros tudja, mikor vert tele utoljàra.

Remélem 10 év mulva a te férjed is röhög rajtad amikor téged körbe ugribugrizik 3 gyerek... (tudod, a sors kamatostul...)

Agyhalott...

2016. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
jót nevettem rajtatok
2016. márc. 12. 15:43
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, mi még jobbat rajtad, pláne miután teljesen letisztult a dolog és világossá vált, hogy csak idióta barom vagy, akinek esze annyi, mint egy zsák szarnak és ahelyett hogy értelmes dolgokkal foglalkozna, másokkal szórakozik.

Mindemellett azért sajnállak is, hogy ilyen szintre kell süllyedned szórakozás céljából, lelkileg elég szegény lehetsz..

2016. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy nem szeret engem akkor semeddig nem küzdenék, mert felesleges olyan emberrel együtt lenni és időt pazarolni, aki úgysem viszonozza.
2016. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Valóban elég nehéz felfogásúnak tűnik a kérdező, de annyit azért mondanék, hogy sohasem a 3. tesz tönkre egy házasságot, hanem az már rosszul működik, ha kifele kacsintgatnak a felek.

Kérdező: az sosem igazi férfi, aki nem meri felvállalni a döntéseit. Ergo ha az asszonyt választja, tartson ki mellette, ha téged, akkor váljon. Ha mindkettő kéne, akkor nagy levegő, és szintén szóljon az asszonynak, amiben ugye van némi kockázat...

Ne keverd a jóképű sármos kinézetet a férfiassággal.

Na de nem árultad még el, hogy miért sajnálja az asszonyt? Tán azért, mert nélküle lenne esélye egy normális férfiba botlani, ami neki rosszul esne?

Na és végül a válasz a kérdésedre: dehogy küzdenék. Én hagyományos vagyok, küzdjenek értem. Ha látnám, hogy én nem kellek, tipli van, márpedig ő elhajtott téged, ha jól veszem ki.

Tanács: ha megoldást akarsz a problémára, szakíts vele, aztán ha jön utánad immár elváltan, na akkor kellettél neki.

2016. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!