Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok elengedni, folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elengedni, folyton izgulok! Mi segíthet?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék nagyon felelni neki minden szempontból.De túlságosan eluralkodik rajtam ilyenkor a félelem,hogy valóban elég leszek e neki illetve,hogy úgy is béna leszek.

Hiába mondogatom magamban,hogy megértő,türelmes és átérzi.De ezek ellenére is a padlót csókolom mindig.

A gond az,hogy ilyenkor nem teljesen áll fel,csak félig.De előtte ha nem jön szóba a szex akkor nincs ilyen gond.

Még szűz vagyok.


2016. okt. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
És akkor ezt most ősmagyarból interpretáld kérlek ma használt magyar nyelvre.
2016. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor ezek szerint nem én vagyok az értetlen hülye.
2016. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a szex, szerelem igazából elég bonyolult dolog. Szerintem arra figyelj szex közben, hogy neked mi a jó, abba az irányba vidd. És közben engedd, hogy ő is arra vigye, ami neki jó.


Amúgy erre, hogy izgulsz és nem áll fel, szerintem jó az is, ha több idő van az egészre. Nyugodtan egymásra tudtok hangolódni, többször nekifutni. Szerintem az is jó, ha oráloztok, mert az egyszerűbb szerintem és ha már vannak orgazmusaitok együtt az eleve megnyugtató.

2016. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!