Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem kerdi soha ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kerdi soha ha segithet valamit?

Figyelt kérdés

4 honapos kapcsolatom van egy pasival , akivel csak talalkozgatunk mikor raerek , mert van egy 9 eves lanyom es nem tudom " vadul " egeszidöben talizni ...

A baratom se er ra mindig , eleg titokzatos elete van , de a lenyeg , h 2 honapja munkahelyem elvesztettem , anyagilag megvagyok , elvalt vagyok de van bevetelem igy is... Sose kertem segitseget a baratomtol de meg kell mondjam h soha nem is ajanlott semmit ....

Egy kerdest vartam volna h miben segithet , vagy szoljak ha valami gondom van de soha egy szoval se emliti .. Nem kernek se nem varnak semmit de jolesne hallani , h törödik , ágyon kivul is velem ...

Nem akarok egyelöre a valasom utan összeköltözös kapcsolatot , a gyerek miatt sem, habar a baratom emlitette söt a hazassagot is ....

De soha nem hiszem h komolyan mondja ha soha nem erzem h törödne velem igazibol ..

Azt hittem a ferfiakban van vedelmezö ösztön meg szeretnek segigetni de nem tudom mondjatok ti velemenyt kerlek


2016. júl. 17. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"A baratom se er ra mindig , eleg titokzatos elete van"


Nem merült fel benned annak a lehetősége, hogy esetleg nem független?

2016. júl. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert megkerdezhetne , ha valamit tehetne ertem , hozhatna egy liter tejet vagy barmi mint ferfi
2016. júl. 17. 02:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltál már nála, a lakásán?

Vagy jön,dugtok egyet és megy?

Lehet felesége van....

Szerintem nem szeret,bár ennyiből nehéz megmondani.

Mindenestre nem törődik veled, az tény.

2016. júl. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!