Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam, hogy szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy szándékosan tankoltam benzint a kocsijába? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy megcsal... Ezért a barátom autójába, amit a ballagására kapott az apukájától és imád, szándékosan benzint tankoltam diesel helyett.

Hülyeség volt, nagyon haragudtam rá és nem is gondoltam át, hogy mit csinálok. Csak tudtam, hogy nagyon odavan a kocsiért, és tudtam, hogyha tönkremenne, kiborulna.


De kiderült, hogy én értettem félre mindent és most eléggé bűntudatom van...


2016. szept. 15. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
kérdező, ide hiba kérdést írni :D
2016. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
11-es egyetértek.😃 Na de kedves kérdező miért is vagy vele, ha az előélete nem tetsző neked?Tudod bizalom nélkül ez nem kapcsolat, csak imitációja annak.
2016. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szergej55 ***** válasza:
57%
Ugye tudod, hogy egy autó akkor sem két forintos mulatság, ha megcsalnak, ha nem?
2016. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Az a gáz hogy csak azért van bűntodatod, mert most az nem volt igazad...
2016. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi gázolaj volt a kocsiban és mennyi benzint tankoltál bele te szerencsétlen? Meg milyen autó? Én azonnal elhajtanálak a csába, azt keressél másik barmot akit szivathatsz. Elkényeztetett kis ...

Mikor fog felnőni annyira a társadalom, hogy képes legyen a normális konfliktus kezelésre? Olyan vagy mint a sok politikus ha nem tetszik valaki vagy valami akkor támadjunk, mert megbeszélni a dolgokat luxus.

2016. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%
Meg a politikusok sincsenek ilyen gyerekes szinten... :)
2016. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!