Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki ennek ellenére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. egy éve beleszerettem egy férfiba. Úgy gondolkoztam, hogy fokozatosan elhívom őt randifélékre, nem zúdítom rá egyből az egészet, hátha addigra benne is kialakul valami. Ma viszont közölte velem (nem direktben, csak szóba jött), hogy van barátnője. Ennek ellenére én nem tudnám lezárni magamban ezt az egészet (vagyis ez biztos nehezen fog menni, de így még az esély sem lenne meg rá), ha nem mondom el neki, hogy szeretem. De félek a biztos elutasítástól is, nagyon nincs önbizalmam, ezek után összeomlanék. Mit csináljak?
2016. szept. 13. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Leszarom. Csinálj amit akarsz.
2016. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En elengednem a dolgot tobb szempontbol is.

1ev hosszu ido,ha valamit akart volna o is,lepett volna.

baratnoje van

2016. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a választ.
2016. szept. 13. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Nem ő az, akit keresel. Ha ő lenne az, már vette volna az adást, hogy milyen szemekkel néztél rá eddig.
2016. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kínos perceket szereznél neki, te magad pedig hosszabb agóniára vágysz, akkor persze.


Egyébként nem érdekled. Nem nyilvánvaló? Mire számítasz? Ha érdekelnéd, már te lennél a barátnője.

2016. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehéz, de őt el kell felejteni.
2016. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!