Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Évek óta depressziós vagyok és drorgproblémáim vannak. Másfél éve megismertem egy 27 éves lányt, aki valahogy más volt, mint a többoek. Megértett engem pl hogy miért vagdosom magam. Neki el mertem mondani mindent. Próbált lebeszélni a drogról és az piáról, és e miatt sokat is veszekedtünk, és többször tűnt úgy hogy vége a barátságunknak. De akárhányszor is megbántottam nagyon bánom, utólag mindig bocsánatot kértem tőle. És végül ő nyert, mert már úton vagyok a leszokáshoz...

De az a helyzet hogy én belé szerettem . Felismertem, hogy mennyire fontos nekem, és hogy nélküle minden rossz lenne még mindig.

Szerintetek elmondjam ezt neki...? Nem akarom, hogy eltávolodjon tőlrm, és félek attól is, hogy fog reagálni, mert tudja, milyen ember vagyok, látott már durvább helyzetekben ( ittasan, beállva, magamba zuhanva pl. ) és nem tudom, mit gondol majd rólam, vagy hogy akar-e kapcsolatot egy ilyen férfival...

31/F


2016. aug. 23. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
En akkor mondanam el neki, miutan mar fel tudsz mutatni valamifele emberi erteket, haladast, felnott, ertelmes gondolkodast es tiszta eletet. Addig nincs sok ertelme, onzoseg lenne.
2016. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Egyelőre azt sem tudjuk, hogy a nő hogyan érez irántad.

Amíg fél úton vagy a függőségedből való kilábalásra, addig még ne tedd. Használhatod ezt a vonzalmadat is egyfajta motivációként, hogy elérd a tiszta életet.

(gondolj bele, hogy most, az ingatag lelki egyensúlyodban, a bizonytalan helyzetedben mennyire visszalökne a szergasználathoz egy elutasítás!)


Én is azt tanácsolnám, hogy várj még, épüljön fel előbb a személyiséged, legyen egy tiszta, szermentes, egészséges életmódod- ezzel nagyobb esélyt tudsz adni magadnak is és ha valóban szereted és tiszteled azt a lányt, akkor neki is egészséges, tiszta lappal induló partnert kívánnál, ugye?


Állj meg előbb a talpadon önállóan. Legyen önbecsülésed, tapasztalatod a normális, szermentes életben- aztán tegyél lépéseket.


Minden jót:

39N

2016. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg mondd el neki most teljesen őszintén az érzéseidet,hogy mennyire hálás vagy neki,mennyire jó embernek tartod és hogy teljesen megérted,hogy ha ódzkodna egy ilyen kapcsolattól,de te beleszerettél és igyekszel meggyógyulni mindkettőtők miatt.
2016. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt fogja érezni, ha elmondod most neki, hogy igent kell mondania. Nem a házasságra, hanem a kapcsolatra. Mert ha elutasít, akkor visszazuhansz. És valljuk be, ez bekövetkezne.


Szerintem a segítségébe szerettél bele, hogy törődik veled. Várj még a vallomással, az is lehet, hogy ha sikerül tényleg leszoknod, akkor már máshogy fogod látni. Bár a leszokás nem 2 hónap, szóval nem tudom, hogy mikor lenne reális beszélned vele.

Sok sikert kívánok!

2016. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már hónapok óta csak erre tudok gondolni, de nem jutok dűlőre... Nagyon félek attól, hogy elutasít, de attól is, hogy ha nem mondom el neki, edetleg valaki mással fogom látni...
2016. nov. 13. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne fêlj ha màssal fogod làtni elsőnek szokj le minden kàros anyagrol aztàn mond el neki hogy mennyire hàlàs vagy neki stb am meg ha pàrja lessz attol függetlenül is megvallhatod hogy szereted próba szerencse !
2016. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mond.

"31F"

2016. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Mentsd meg magadtól, és a hasonlóktól a társadalmat!

Csak a pusztulás, bűnözés, romlás van a nyomotokban!

Szegény lány 1000 x jobbat érdemel mint Te!

Kellemes hétvégét!

2016. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!