Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak? Megbocsátható? 20/N

Figyelt kérdés

A barátom csak azért nem jött össze egy lánnyal, mert az nem akart kapcsolatot, de barátkoztak már egy évvel a megismerkedésünk előttől számítva. Amikor mi hivatalosan is járni kezdtünk, a lány nagy hirtelen készen állt kapcsolatra. Ekkor volt esedékes egy baráti találkozó, ahol többek közt mi hárman is ott voltunk, és a csajszi nagyon durván rámászott a barátomra. Még az este el akarta hódítani, ezt konkrétan meg is mondta. Tudtam, hogy sikerrel fog járni, így csendben, titkon leléptem a taliról. Nagyon bőgtem.

Háromnegyed óra múlva jött egy hívás a barátomtól, hogy mégis hol vagyok.

De tudta mi a stájsz, mondta lekoptatta a csajt, és be is szólt neki csúnya viselkedése miatt. Elindultam vissza, és tudtomon kívül elém jött a barátom, de elkerültük egymást, ezért visszaérésemkor nem volt ott. De az a lány igen. Félrehívott, elkezdett szövegelni, hogy engedjem át neki, mert ők az igaziak egymásnak. Hirtelen felbukant a barátom, és elvitt engem a taliról. A lánnyal megszakította a kapcsolatot.


Csakhogy... ABBAN A HÁROMNEGYED ÓRÁBAN FELHÍVTAM ÉS TALÁLKOZTAM A VOLT SZERETŐMMEL, AKIVEL SZERETKEZTÜNK ADDIG, AMÍG KAPCSOLTBA NEM KERÜLTTEM, ÉS LEFEKÜSTEM VELE!


2016. máj. 24. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
2016. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
egyetértek az elsővel.
2016. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes viselkedés...és felelőtlen tett lett a következménye. Valld be neki, joga van tudni róla.
2016. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vess keresztet erre a kapcsolatra!

Joga van megtudni, de nem fog megbocsájtani.

Amíg ő próbálta leszerelni a csajt, te jól félrekúrtál.

Gratulálok, ügyes vagy! Csak azt kéne tudni, hogy minek van a nyakadon az a nagy csomó...

2016. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mondom, hogy a pasi helyében tuti nem bocsátanám meg... nem bíztál meg benne és eldöntötted helyette, hogy kit is fog választani. Neked pedig nem is annyira fontos a srác, ha már egyből a másikhoz futsz....

A srác pedig megérdemelné, hogy tudja az igazat... nem érdemled meg a srácot, ha ilyenre képes vagy.

2016. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt gondoltam h ezeket a sztorikat pasik talaljak ki es valojaban ilyen no nincs.Ha nem fake,akkor elnezest kerek toletek sracok. Kerdezo:ezek szerint a csajnak volt igaza.A pasidnak tuti nem te vagy az "Igazi".
2016. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyertelmu h ne mondd el ha elmultal 17, semmi jelentosege ugyanis, valoszinuleg elhagyna a nagy semmiert. Tedd tul magad rajta, zard le es tudd be annak h next time nem csi alsz ilyesmit.
2016. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:

JajjjdeszeretemabaràtomatakimenteniprôbâljaakapcsolatunkatDEMIHELYTVANHÂROMNEGYEDÒRÂMFÈLREKÙROK!!!

R...C!!!!!

2016. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, megérdemli, hogy tudja. És szerintem nem fog megbocsátani, amit nem is csodálnék.

Nagyon nem szép dolgot tettél, és alig hiszem el, hogy tényleg ez volt, nagyon durva.

Nem is értem miért kellett ezt csinálnod.

2016. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ~OnLány~ ***** válasza:

:D Ez durva..ez tényleg durva.


Szerintem nem megbocsátható. Honnan is tudhattad volna, hogy mit csinálnak, amikor valójában nem volt semmi.

Nem tudom, abban bíztál, hogy ha megcsalt, akkor lesz neked is mit a fejéhez vágni? (hogy te is megcsaltad gyorsan.)

Hát, inkább hagyjátok egymást, ez minden, csak nem egy normális kapcsolat.

2016. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!