Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a barátomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak? Megbocsátható? 20/N

Figyelt kérdés

A barátom csak azért nem jött össze egy lánnyal, mert az nem akart kapcsolatot, de barátkoztak már egy évvel a megismerkedésünk előttől számítva. Amikor mi hivatalosan is járni kezdtünk, a lány nagy hirtelen készen állt kapcsolatra. Ekkor volt esedékes egy baráti találkozó, ahol többek közt mi hárman is ott voltunk, és a csajszi nagyon durván rámászott a barátomra. Még az este el akarta hódítani, ezt konkrétan meg is mondta. Tudtam, hogy sikerrel fog járni, így csendben, titkon leléptem a taliról. Nagyon bőgtem.

Háromnegyed óra múlva jött egy hívás a barátomtól, hogy mégis hol vagyok.

De tudta mi a stájsz, mondta lekoptatta a csajt, és be is szólt neki csúnya viselkedése miatt. Elindultam vissza, és tudtomon kívül elém jött a barátom, de elkerültük egymást, ezért visszaérésemkor nem volt ott. De az a lány igen. Félrehívott, elkezdett szövegelni, hogy engedjem át neki, mert ők az igaziak egymásnak. Hirtelen felbukant a barátom, és elvitt engem a taliról. A lánnyal megszakította a kapcsolatot.


Csakhogy... ABBAN A HÁROMNEGYED ÓRÁBAN FELHÍVTAM ÉS TALÁLKOZTAM A VOLT SZERETŐMMEL, AKIVEL SZERETKEZTÜNK ADDIG, AMÍG KAPCSOLTBA NEM KERÜLTTEM, ÉS LEFEKÜSTEM VELE!


2016. máj. 24. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már sok megcsalásos sztorit hallottam/olvastam, de ez durva. Ez tényleg nagyon gáz.
2016. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tehat feltel hogy a pasi megdug egy masik csajt, ezert te nagy banatodban megdugattad magad? Asd el magad es ne keseritsd normalis ferfiak eletet a r****bancsagoddal.
2016. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, volt ugyanez csak a másik csaj szemszögéből. Unatkozó tinik...
2016. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam, abszolút semmi gondot nem jelentene. Amúgy lehet bennem van a hiba, mert volt kapcsolatomban barátnőm kétszer is megcsalt, de mindkét alkalommal megbocsájtottam neki. Nagyon bele voltam zúgva és osztályokkal jobb csaj volt, mint én amilyen pasi..:) A lényeg szerintem az, hogy felnőtt emberek vagytok és az ilyet meg kell tudni beszélni, bárki hibázhat és ha van elég szeretet, ragaszkodás a kapcsolatotokban egymás iránt, akkor az ilyen dolgon át kell tudni fittyenni, én úgy érzem. 26/F
2016. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szegény fiú, engedd el...

elmondtad neki?

2016. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ez fake akkor vicces, de ha igaz akkor ásd el magad! Miért nem a barátoddal beszélted meg a dolgot? Buta és sekélyes vagy.
2016. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2016. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!