Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem nem tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem tetszem a barátomnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az zavar leginkább, hogy ugye a párom személyi edzőnek készül...és más izmos lányok képeit nézegeti. Amikor meg akartam vele ez beszélni, hogy engem ez zavar kinevetett. Szerettem volna az okát tudni, hogy én nem vagyok elég jó? Erre csak azt válaszolta, hogy "ha éz, akkor ez van szakmával jár". Igazából nem is zavarna annyira, ha engem dicsérne...de semmi. Sohasem mondja, hogy szép lennék, vagy tetszenék neki...és ezért is bánt, hogy más csajokat meg megnéz. Nem tudom mit tegyek, mert nekem ez így nem jó, hogy mellette nem érzem, hogy nő lennék, hogy én tetszenék neki...és állandóan ebből vannak a viták. Szakítani nem akarok/nem tudok vele...viszont ez így akkor sem megoldás. :(

2016. ápr. 3. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanilyen helyzetben lennél, ha uszomester lenne a strandon. :(

Szerintem ha igazán érezné ennek a súlyát, akkor azonnal levette volna, hogy ezzel téged mennyire megbánt.

2016. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2016. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz szakítani vele, ő tart el?
2016. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő tart el...de szeretem, és így rohadt nehéz.
2016. ápr. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!