Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

29/N

Par honapja ismerkedtem meg ezzel a ferfival es o az elso ferfi akivel normalis szexualis kapcsolatot tudtam letesiteni mivel elotte mar mar azt gondoltam magamrol,hogy aszexualis vagyok.Vele remek a szex. :D.

A problemam az,hogy o most nem akar kapcsolatot csak baratsagot extrakkal mert nemregen szakitott az exevel aki gyakorlatilag tonkretette.

Csak most par honap utan sajna beleszerettem.Mindig mondogatja,hogy ne mert nem akar bantani de sajna beleestem.Azt hozzatennem mikor egyutt vagyunk akar egesz hetvegeket is mindig nagyon udvarias,elozekeny,vacsoraval var,elvisz kirandulni,megcsinalta az oneletrajzom,segitett esti tanfolyamokat talalni a tovabbtanulasomhoz..... Szoval rossz szavam se lehet ra.

Mindenben probal segiteni amiben csak tud. (Nem kertem tole)

Az a bajom,hogy beleestem ami nem volt nehez ezek utan es most nem tudom mi legyen... Elmondjam e neki oszinten vagy probaljam titkolni??

Attol tartok a hallgatas errol nem lenne jo hosszutavon...

Valami tanacs??


( meg csak annyi,hogy mikor egyutt vagyunk hetvegente mindig odahuz magahoz,olelget,simogat... Kicsit fura extras baratsag )


2016. júl. 3. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal kapcsolatban nem törődik ennyire az egyik fél a másikkal. Figyel rád, és ez jó.

Nem szeretnék vájkálni az életedben, de akkor neked most ez egy hosszabb szünet utáni (szex)kapcsolat vagy ő neked az első? Ettől picit jobban kötődhetsz hozzá. Illetve, valljuk be, elég kevés nőnek megy a csak szex dolog, aki nincs amúgy kapcsolatban.

Nekem úgy tűnik, kicsit több ez részéről is, mint csak szex egy baráttal. Viszont én nem mondanám el neki, hogy beleszerettem, mert lehet nem áll még készen egy új kapcsolatra, nincs teljesen túl az exén, pláne, ha rosszul is végződött az a dolog.

Legyetek el, aztán valamivel később lehet, részéről is több lesz a dologból, de én még várnék vele, még egyszer mondom. :)

2016. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem o az elso ferfi az eletemben elotte voltam eggyel de nem elveztem,unalmas volt.

De ezzel!!!!!

:D

2016. júl. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!