Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy haldoklom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy haldoklom?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk, együtt a legjobb barátom. Viszont szerelmes vagyok belé nagyon régóta, de azért nem mondtam el neki, mert akárhányszor szóba jött köztünk a kapcsolat téma, mindig arra jutott, hogy ez nem működne köztünk. Összejártunk sokáig szexelni, néha úgy tűnt ő is többet érez. Sőt érez is.

Nálam pedig egy éve diagnosztizáltak daganatot. Idáig nem volt semmi baj, eljártam a kezelésekre, jó volt minden, viszont megjelentek az ascitesek vagy hogy írják.. áttétek, és mondta a doki, hogy fél évem van hátra jó esetben. Ő nem tudja, hogy beteg vagyok. El mondjam neki? Vagy inkább szépen lassan tűnjek el az életéből?

22L


2016. jún. 4. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Gyógyulj meg, szívből kívánom!
2016. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Gyógyulj meg, nem a tiéd lenne az elsõ eset amikor az orvosok tévednek. De mond el neki az igazat.
2016. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

En is szivbol kivanom hogy gyogyulj meg!

Szerintem mondd el neki,ennyi jar neked!! Es legyen veled ameddig csak lehet.

2016. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Termeszetesen mond el. Viszont ne add fel. Vannak mas orvosok is. Hugom vegstadiumos volt..igaz meg nem gyogyult meg, mert kemo nem igazan hatott. Ossejt atultetes lesz. Eszembe nincs feladni. Kerd ki mas orvosok velemenyet. Sok sikert.


26N

2016. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Gyógyulj meg, sikerülni fog!

És igen, mondd el neki ...


Ui.: milyen típusú daganat?

2016. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 cukilányka 0.0 ***** válasza:
68%
Szerintem mondd el neki, ha viszonozza az érzelmeidet, de te eltűnsz az életéből, attól jobban fog szenvedni..
2016. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Légy erős és bátor megfogsz gyógyulni csak hit kérdése.És mond el neki.
2016. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Gyogyulj meg, hogy utána tudd neki elmondani!
2016. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Költőnő? ***** válasza:
Mondd el neki.
2016. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Te csak ne foglalkozz az orvosokkal! Nézz utána a keleti gyógymódoknak is! Jobb, mint a kemo. Az orvosnak nem szabad biztatnia, ez a dolga, de sokan meggyógyultak, a nyirok áttétből. Mond el neki, így úgy is kisétálhatsz, ha akarsz az életéből.
2016. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!