Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, hogy haldoklom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy haldoklom?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk, együtt a legjobb barátom. Viszont szerelmes vagyok belé nagyon régóta, de azért nem mondtam el neki, mert akárhányszor szóba jött köztünk a kapcsolat téma, mindig arra jutott, hogy ez nem működne köztünk. Összejártunk sokáig szexelni, néha úgy tűnt ő is többet érez. Sőt érez is.

Nálam pedig egy éve diagnosztizáltak daganatot. Idáig nem volt semmi baj, eljártam a kezelésekre, jó volt minden, viszont megjelentek az ascitesek vagy hogy írják.. áttétek, és mondta a doki, hogy fél évem van hátra jó esetben. Ő nem tudja, hogy beteg vagyok. El mondjam neki? Vagy inkább szépen lassan tűnjek el az életéből?

22L


2016. jún. 4. 11:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
20%

Ne mondd el neki.

Az orvosoktol tartsd tavol magad. Keleti gyogymodoknak nezz utana.A kemo ol meg nem a rak.

2016. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

Én a helyedben nem mondanám el, márpedig azért, mert amikor én megtudtam, hogy súlyos betegségem van, kapásból elmondtam a legközelebbi hozzátartozóimnak, akik onnantól kezdve úgy néztek rám, és úgy kezeltek, mint egy haldokló beteget (az én esetemben pedig nem halálos a dolog... legalábbis nem rövid időn belül öl...). Folyamatosan kaptam és kapom is még mindig a lenéző, sajnáló megjegyzéseket, pillantásokat. "Ó, te szegénykém, milyen rossz neked..." stb. Ettől aztán sokkal rosszabbul érzem magam, mert egy percre sem tudom elfelejteni, hogy nem vagyok egészséges. Nem tudom élvezni az életet, mert folyamatosan emlékeztetnek rá. Ha ezt tudtam volna előre, örökre titokban tartottam volna a dolgot.


Viszont neked meg azt tanácsolom, hogy ne így állj hozzá, hogy biztos meg fogsz halni! Van olyan barátom, akinek az orvosok azt mondták, a kemo ellenére tuti, hogy feldobja a pacskert egy éven belül. Ez volt 11 éve, és még mindig él, sőt, egészségesebb, mint valaha! Úgyhogy az orvosok se látnak a jövőbe, hiába vetnek rád keresztet, azért te ne törődj ebbe bele, mert amíg még lélegzel és dobog a szíved, még meg is gyógyulhatsz!

2016. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
11-nek IGAZA VAN!!!
2016. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

18 éves koromban rákom volt, az egyik legagresszívebben fejlődő, pár hónap alatt áttétet ad, a kemóra nem reagál a tumor.Az orvosok azt állapították meg egy injekciós kezelés után, hogy 23 éves koromig elvegetálok legjobb esetben, mert szívós a szervezetem, de ki fog újulni. 26 vagyok. Én voltam a hibás, mert nem vállaltam a kemót, miután megmondták, hogy a tumorra nem hat, de azért vessem magam alá, más kezelés nincs. Amikor az ismerőseim meg tudták, az egyik a munkahelyemen kipletykálta, majdnem kirúgtak, nem álltak velem szóba, néztem inkább másik munkahelyet.

Csak annak mondd el, akinek úgy érzed, hogy szeretnéd!

2016. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utolsótól kérdezem,

mi segített a gyógyulásban?

Egyáltalán, sikerült meggyógyulni, vagy csak tünetmentessé vált?

2016. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Édesanyám volt barátjának a fiánál diagnosztizáltak daganatot kb 7-8 éve és azt mondták, hogy fél éve van hátra és még mindig él. Tényleg nem szabad feladni a magyar egészségügy sajnos a béka segge alatt van, Ha van esetleg mód külföldre kimenni kezelésekre ott lehet többet tudnak tenni. Szerintem mondd el a barátodnak és legyetek együtt baromi sokat! Ne add fel! :)
2016. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?? Ennyire unatkozol, hogy kitalált halálos betegséggel akarod itt felhívni magadra a figyelmet? Ilyen dumával akarod a barátodat manipulálni? Szólj anyádnak, hogy sürgősen vigyen el pszichológushoz, apádat meg kérd meg, hogy adjon egy csattanós pofont, hogy észre térj!! Ilyennel nem viccelünk, te kis idétlen!
2016. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kamukérdés?
2016. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy kamu a kérdés?
2016. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kicsilány, úgy van neked halálos betegséged, ahogy nekünk agytumorunk. éretlen és kicsi vagy te még ahhoz, hogy láss egy valódi rákos beteget haldokolni. Egyik sem jön ide faszt fogni ilyen kérdéssel, hanem küzd az életéért és a családja szeretetmorzsáiért. Ha te ilyesmivel szórakozol, meg is érdemled a koporsót fél éven belül. Szégyelld magad!
2016. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!