Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam, hogy szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy szándékosan tankoltam benzint a kocsijába? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy megcsal... Ezért a barátom autójába, amit a ballagására kapott az apukájától és imád, szándékosan benzint tankoltam diesel helyett.

Hülyeség volt, nagyon haragudtam rá és nem is gondoltam át, hogy mit csinálok. Csak tudtam, hogy nagyon odavan a kocsiért, és tudtam, hogyha tönkremenne, kiborulna.


De kiderült, hogy én értettem félre mindent és most eléggé bűntudatom van...


2016. szept. 15. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el, aztán emelt fővel viseld a szakítást, mert ha van egy kis esze, meglépi. Aztán köpj fel és állj alá, undorító húzás volt.
2016. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
mindenképp eszes vagy. egy barom, ökör felelőtlen k...ra hasonlítasz. és biza erőlködnöd kéne, hogy ne higgyenek annak. a legjobb az lenne, ha kifizetnéd az okozott kárt, akkor majd látnád, hogy egy ilyen ostoba p.csa húzás mennyi bajt tud okozni. Gondolom, hogy vagy nem dolgozol vagy sz.rt se keresel.
2016. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért elhihetitek, hogy nem az ártatlan előélete miatt gondoltam azt, hogy harmadik fél van a kapcsolatunkban. :)


Nem véleményt kértem rólam. Tudom, hogy nem volt szép, amit csináltam, de már megtörtént, nincs mit tenni.

Azt meg végképp nem értem, hogy jön ide az, hogy mennyi pénzem van. De megnyugodhatsz, simán kifizetem a javítási költség többszörösét is.

2016. szept. 15. 17:53
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha van alapod féltékenynek lenni, ennek ellenére még mindig ragaszkodsz egy olyan kapcsolathoz, ahol a másik fél megbízhatatlan, akkor meg is érdemled, hogy megcsaljanak. Mellesleg nem ez a módja a konfliktuskezelésnek, amit tettél akkor sem lett volna jogos ha igaz lett volna a gyanúd. Mondd el neki, térítsd meg a költséget, aztán majd ő eldönti, megbocsát-e.
2016. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Kamu...

Vagy ha igaz akkor nagyon sötét vagy, hogy képes vagy anyagi kárt okozni csak egy ilyen feltételezés miatt..

2016. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
39%

Anyud pénze nem a tied, kiscsillag.

Ha még akarsz azzal a pasival lenni, ne mondd el, ink legyél butuska pitsa, mint bosszúálló qrva.


És am sikerült kinyírni a gépet? Úgy emlékszem, h ilyenkor teljese befecskendezőrendszer csere van, ha nem robban fel egyből...

2016. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Noren. Neked mindig olyan fantasztikus hozzaszolasaid vannak, mintha te mindent tudnal. Honnan veszed hogy anyja penze?! Ahelyett hogy beszologatsz...eszedbe nem jut hogy talan dolgozik?! Gondolom az kizart lenne. Viszont ettol fuggetlen gaz volt amit csinaltal kerdezo. Mond el neki, fizesd ki a karat. Aztan megbeszelitek, felteve ha nem rak ki egybol.
2016. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
6%
Így a kérdező előbb-utóbb elmondja a tutit ;) Sértett önérzet -> őszinteség.
2016. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

6im Istenem de naív vagy... :)


Ha nincs artatlan eloelete, minek vagy vele? Mondjuk nincs uj a napalatt , 99%otoknak az ilyen faszi kell....De meg is erdemlietek....


Velemenye meg mindenkinek lehet. Az igazsag nekem is szokott fajni....Es a tetteid alapjan en sem nezem ki, hogy sajat penzbol fizeted ki. Majd apuci, meg anyuci esetleg. :)

2016. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

En lanyom lennel, rohadtul szegyellnem magam, hogy ilyet neveltem, es biztos, hogy nem fizetnem ki helyetted. Remelem, a pasidnak lesz annyi esze, hogy nemcsak kidob a francba, de szandekos karokozasert jol be is perel majd karteritesert.

En biztosan nem bocsatanam meg a helyeben. Es az most lenyegtelen, hogy mi a kivalto ok.

Ha maradt benned nemi gerinc (bar szerintem eleve nem is volt) akkor elmondod neki, bocsanatot kersz, es felajanlod, hogy rendezed a karat.

Vagy hagynad, hogy kifizesse a te hulyeseged miatt?

Az nem mentseg, hogy milyen az eloelete. Te valasztottad, te jarsz vele, kvazi elfogadtad. Ha nem felel meg, szakitani kell, nem a dolgait tonkretenni. Te forditott helyzetben hogyan erezned magad?

2016. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!