Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik még a hűség vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még a hűség vagy csak en tapasztalom, hogy nem? 20 L

Figyelt kérdés
Szeretnek hinni benne de sajnos a kornyezetemben egyre inkabb azt tapasztalom,hogy teljesen senki sem hűséges a parjahoz. Olyan emberek sem,akikrol sohasem gondoltam volna hogy hutlenek lennenek... Erzelmileg,testileg,akarhogy de valamennyire mindenki hutlenkedik. Elkeserit. Nem a korosztalyomrol beszélek hanem 25+-osokrol... Egy gyermekes tizeneve hazas,tenyleg sokaig huseges ferfi is felrelepett,biztosan tudom. Nagyon kiveteles alkalom volt tenyleg reszerol,es egyebkent nem kacsintgat felre,de egyszer meg o is megtette... Ha most elkezdenem sorolni estig irhatnam. Hab a tortan, hogy valamiért meg tapadnak is ram az ilyen ferfiak mint a magnes... Nem,nem tettem semmit,vam párom. Ettol függetlenül mintha osszebeszelnenek,hogy engem kell megtalalni. Terhes feleseggel,ketto ilyen is van... :( Istenem,annyira nagyon sajnalom a noiket!:( Elborzaszt...
2016. szept. 11. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hajjajj bizony a legjobb helyeken is akiről senki nem gondolná, hogy megcsalhatják egymást ott is megtörténik...kevés a makulátlan ember...
2016. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dreamer88 ***** válasza:

Sajnos a vadászösztön nem szűnik meg egy párkapcsolat kialakulásával.

Ha meg a nő teherbe esik akkor meg lőttek az otthoni szexnek és még inkább máshol keres a pasi.


Teljes mértékben elítélendő de egy valamit fontos megjegyezni.

Az ilyen eseteknek sokkal nagyobb visszhangja van mint a rendesen működő kapcsolatoknak.


Arról nem kezd el beszélni az egész környék, hogy egy pár már x ideje együtt van és milyen boldogok.


Lehet hogy sok ilyen megcsalásról hallani de ez nem azt jelenti hogy az ilyen kapcsolatokból van a több.

2016. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
18%

Mindenki maga dönti el, hogy miben hisz. Természetesen vannak kivételek.


Kérlek, ne általánosíts, mi sem rib0ncozunk le minden nőt, csak mert 1-2-3 megcsalt.

2016. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki félrelépett és számtalan olyat is, aki nem, akik bodlog párkapcsolatban, házasságban élnek, nagyon régóta. Létezik. Igazából te még fiatal vagy, persze, hogy jobban szemetszúr neked, hogy úristen xy nyomul, mikor van felesége, mint, hogy jéé, Marika néniéknek most van az 50 házassági évfordulójuk vagy Geriéknek az ötödik. Az ember hajlamosabb a rosszat észrevenni először. Tény, hogy mostanában többen félrelépnek, egy olyan trend alakul ki, hogy egyszerűbb lecserélni a másikat, mint beszélni a problémákról, de ettől függetlenül arról beszélni, hogy már nem létezik hűség, tulajdonképpen jó párkapcsolat nem igaz. Főleg ilyen fiatalon nem ezt kellene magadba traktálni, mert ez a te hozzáállásodra is kihat és így a saját boldogulásod is nehezíted. Ne állj be a károgók mögé, próbáld eg a pozitív oldalát is figyelni a világnak és engedd magad boldognak lenni.
2016. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi altalnositgatas nem tortent,s nem is feltetlen csak a ferfiakrol van szó de mivel nő vagyok ezert a ferfiakrol nyilatkoztam,mivel engem nyilvan nem nők találnak meg azzal hogy megdughassanak.
2016. szept. 11. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik, személyemben.

28F

2016. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát minden hatodik gyereknek nem az az apja, akit annak tekint, innentől kezdve miről beszélsz?


Mellesleg szégyelld magad, hogy nős pasikra veted ki a hálód, ez is beléd van kódolva mi "versenyszellem" !


Tőlem is vártak már gyerektartás, fenyegettek, de nem jött be. Jól elkalapáltak, hogy nagyobb legyen a meggyőző erő, de ezzel sem értek célt.


Mindennek lehordtak, apa az ilyen??? Hát nem, nem az, főleg nem egy néger kisfiúnak, mikor mindketten fehérek vagyunk, mint a hó.

190 000-em ráment, de megérte, nem kell fizetnem más kölyke után!

2016. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!