Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom AZT hiszi hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom AZT hiszi hogy van képben nekem pasim! MIt tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben?

Miből gondolja, mi alapján, mióta vagytok együtt, stb.


Egyébként tedd azt, hogy kiröhögöd, és megkérdezed, hogy szerinte neked mikor lenne időd ilyesmire.

És bátran elkísérhet bárhová, ha kételyei vannak, hogy találkozol-e valakivel.

2016. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig nincs !Eljött és AZT mondta hogy AZT csinálok amit akarok öt nem érdekli !Pedig nincs senki megnézte a messengeremet meg ilyenek !MIT tegyek?
2016. aug. 4. 14:38
 3/21 anonim ***** válasza:
Gyorsan szerezzél be egyet, ne legyen alaptalan a gyanúja.
2016. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pl tegnap elmentem orvosi vizsgalatra és nem szóltam neki és eljött megkérdezni hogy mi bajom volt ö eljött délfele de én nem volam otthon a tesomtol tudta meg és estefele is eljött akkor meg rokonomnál voltam !
2016. aug. 4. 14:40
 5/21 anonim ***** válasza:
Jézusom, gyorsan mutass magadról egy képet!
2016. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én meg elakartam menni hozzá de ö sem szolt és kérdeztem hogy hol van és kicsit kiakadtam hogy miért nem mondja meg !
2016. aug. 4. 14:42
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg kiszoktam törölni AZ elözményeket mert öt ugy sem érdekelné pedig nem csalnám meg!Ö neki is volt olyan hogy vmi megadta neki AZ insagram nevét és megakartam nézni de nem engedte !
2016. aug. 4. 14:45
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem akarok személyeskedni és fajgyülölő sem vagyok,de Ti ugye mindketten romák vagytok,ugye?
2016. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Meg kiszoktam törölni AZ elözményeket mert öt ugy sem érdekelné pedig nem csalnám meg!Ö neki is volt olyan hogy vki megadta neki AZ insagram nevét és megakartam nézni de nem engedte
2016. aug. 4. 14:46
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem romák ha tudni akarod hanem magyarok és 1,5vagyun együtt!
2016. aug. 4. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!