Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom AZT hiszi hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom AZT hiszi hogy van képben nekem pasim! MIt tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 14:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hiányzik a bizalom, így elég nehéz jól működő párkapcsolatot fenntartani. Minek nézegettek bele egymás üzeneteibe?

A másik pedig, miért nem fixáljátok le telefonon, ha találkozni akartok, akkor nem kerülnétek el egymást.

2016. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Látta ma hogy hajnali 3kor Fenn voltam facen de nem hiszi el hogy nem kell nekem más!Meg AZt várja hogy otthon üljek és várjak rá míg ö oda van melozni és van hogy elmegy tesojáék és nem szol meg olyan is volt hogy elkellett menni segireni vkinek de nem szolt én meg lerestem !
2016. aug. 4. 15:08
 13/21 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ember egy percig nem lenne a párom, hagyjuk már. Te miért is kínzod magad egy ilyen krapekkal? Mi olyat ad ez a kapcsolat, hogy ezt a gusztustalan bánásmódot szó nélkül eltűröd?
2016. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért írod mindig nagy betűvel az "azt"?
2016. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Meg én nem szoktam megnézni AZ üzeneteit sem !Volt hogy ismerkedtem melette korábban mert ö besértödött azon hogy én keresem sürün és ö ugy érzi hogy ellenörizgetem öt de mikor rájött hogy van vmi akkor megijett és loholt utánam most téleg nincs senki de most is ugyan ez van neki kell a szabadsága hogy arra megy amerre akar és mondta korábban hogy nem fog beszámolni Minden lépéséröl !
2016. aug. 4. 15:16
 16/21 anonim ***** válasza:
AZ igen!
2016. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Basszus ezt a helyesírást...
2016. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Eleg zavaros amit írsz...jól értem hogy mellette ismerkedtél? Ha igen, akkor ne csodálkozz hogy nem bízik benned.
2016. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Értem de csaj akkor borul ki ha kérdezösködök hogy hova megy meg mielött ismerkedtem mással még elötte nem szólt hogy hova megy meg ha megbeszéltünk egy programot akkor nem szólt hogy közbejött vmi Melo!
2016. aug. 4. 17:11
 20/21 A kérdező kommentje:
Értem ezt a részét megértem de neten sem vállal fel meg instagramra akartam egy közösképet kirakni de AZT sem engedte !
2016. aug. 4. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!