Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem támogat abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem támogat abban, hogy katona legyek?

Figyelt kérdés

Először is NŐ vagyok...igen,tudom a férfiak most felszisszennek,ahogy a jelenlegi párom is..Régi álmom,hogy katona lehessek,folyamatosan edzettem,hogy jól sikerüljön majd a felvételim,a párommal 2,5 éve vagyunk együtt,már akkor is tudta mik a terveim,de nem vette komolyan,mára pedig zsarol úgy érzem azzal,hogy úgyis elhidegülnénk a kiképzés alatt meg,hogy elcsavarnák a fejem,ezt nyilván jobban tudom én,eddig sem tudta akárki,jelenleg plazaban dolgozok eladóként,így is szörnyen féltékeny,elég sok ismerőse,barátja is próbálkozott már be,sikertelenül.

Egyszer voltunk már külön ,ez a téma sok vita forrása,kezdem azt érezni,hogy egyiket választanom kell,és nem azt,aki nem támogat,hanem lebeszél,hogy a magáénak tudjon..

Annyi kérdésem lenne még egyébként,hogy egy ismerősöm azt mondta ,hogy odabent engem biztosan kipécéznének,hogy szivassanak minél többet,a külsőm miatt,mert sok olyan nő van bent,akik engem nem odavalónak találnának. Nem műköröm és társaira gondolok,hanem engem mindig is kinéztek a nők..ez igaz lehet,hogy,aki nőiesebb azt úgy gondolják alkalmatlan? 21/L


2016. júl. 25. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nem zsarolnám a párom, ha katona akarna lenni, meg nem hisztiznék, viszont szakítanék, számomra ez a két dolog (katonaság és kapcsolat) nem fér össze, ennyi.
2016. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Egy életed van, ha katona szeretnél lenni, légy az. A párod vagy elfogadja, vagy lelép. Én biztosan nem szólnék bele abba, hogy a párom mivel foglalkozzék abban a napi 8 órában, amikor úgy sincs velem, hanem dolgozik. Az a lényeg, hogy az tetsszen neki, jól érezze magát. Megcsalni akkor is meg tud, ha könyvelő egy raktárban, ez nem azon fog múlni, hogy mit dolgozik.


A másik: az ilyen helyeken, mint a katonaság, mindenkinek át kell esnie a beavatáson, aztán meg összekovácsolódik a csapat. Nem hinném, hogy veled ez másképp lenne. Nyilván szívatni fognak kezdetben, mint minden kopaszt, aztán ha bizonyítasz, ennek vége lesz.

2016. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én karrierálmoktól függetlenül is otthagynám az ilyen pasit, kezeltesse magát.
2016. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudod hogy milyen a munkaidő? Hogy alig vagy otthon?
2016. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Jó hogy nem támogatja a párod mert szeret téged.. gondold már el milyen fájdalmakat élhet hát hogy tudja párjával kb többet egy normális percet nem tölthet el meg alig láthatja...
2016. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem fognak kinézni, mivel aki nőként katonának áll, az valószínűleg önmagában is különc egy kicsit.
2016. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezen a részlegen hétfőtől péntekig teljesítenek szolgálatot,egyenlőre határra,ilyen helyekre nem vinnének ki,utánaérdeklődtem.
2016. júl. 25. 19:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért lennének különcök?? :)
2016. júl. 25. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Ne vedd rossz néven, nálam a különc az dicséret, nem szitokszó. :)
2016. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dehogy vettem,csak kíváncsi vagyok számodra miért különc :)
2016. júl. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!