Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem támogat abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem támogat abban, hogy katona legyek?

Figyelt kérdés

Először is NŐ vagyok...igen,tudom a férfiak most felszisszennek,ahogy a jelenlegi párom is..Régi álmom,hogy katona lehessek,folyamatosan edzettem,hogy jól sikerüljön majd a felvételim,a párommal 2,5 éve vagyunk együtt,már akkor is tudta mik a terveim,de nem vette komolyan,mára pedig zsarol úgy érzem azzal,hogy úgyis elhidegülnénk a kiképzés alatt meg,hogy elcsavarnák a fejem,ezt nyilván jobban tudom én,eddig sem tudta akárki,jelenleg plazaban dolgozok eladóként,így is szörnyen féltékeny,elég sok ismerőse,barátja is próbálkozott már be,sikertelenül.

Egyszer voltunk már külön ,ez a téma sok vita forrása,kezdem azt érezni,hogy egyiket választanom kell,és nem azt,aki nem támogat,hanem lebeszél,hogy a magáénak tudjon..

Annyi kérdésem lenne még egyébként,hogy egy ismerősöm azt mondta ,hogy odabent engem biztosan kipécéznének,hogy szivassanak minél többet,a külsőm miatt,mert sok olyan nő van bent,akik engem nem odavalónak találnának. Nem műköröm és társaira gondolok,hanem engem mindig is kinéztek a nők..ez igaz lehet,hogy,aki nőiesebb azt úgy gondolják alkalmatlan? 21/L


2016. júl. 25. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem enged el,egy idő után úgyis megcsalod ,1-2 felettes bekur majd neked...persze ha nem szeretnél még 15év múlva is közlegény lenni....
2016. júl. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 sosem fogok dűlőre jutni, hogy vajon a neved az ostobább, vagy a hozzászólásaid. :)
2016. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te magad aki a névtelenségbe burkolozva dumalsz,igazi fotel fighter vagy😂
2016. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!