Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom még mindig az exét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még mindig az exét szereti?

Figyelt kérdés
Itt aludt nálam és elfelejtett kilépni a facebookjából. Előtte is volt pár vitánk az ex miatt, de semmi komoly. Nem néztem meg az üzeneteit, csak kíváncsi voltam az ex képeire mivel privát a profilja és nekem nem ismerősöm. És láttam, hogy írt elég félreérthető komikat. Mit csináljak? Elmondtam neki, de azt mondta csak barátok...

2016. júl. 25. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, nem is csinálhatsz. Exek nem lehetnek csak barátok, saját tapasztalat. Egykor rendszeresen összetették, amijük van, szóval vonzódtak egymáshoz. A "barátságukban" jelen van a vágy is. Ez egy nagyon veszélyes spanviszony, mert nagyon könnyen csúszhat át egy véletlen baráti séta a vasútállomás wc-ben lezajlódó állatias análszexbe... :D


Bocs, néha talán kicsit túlzok :D


30/F

2016. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van némi igazság abban amit az első ír,bár tényleg kicsit eltulozta. 😁 Azért az erős feltételezés,hogy szereti (bár megeshet hogy plátói), mert akkor ujra együttlennének gondolom. Viszont az tényleg gyakori exek esetében,hogy joban maradnak,s hy egyszer egygser kettesben felelevenítik a régi együtt töltött szép időt,akkor megtörténhet az ellágyulás,előtörnek az érzelmek,s ha nem.is vad anál szex,de egy kis szenvedély becsúszik. Sokat találkoznak egyébként? Mert amennyiben csak facen irogatnak az nulla.
2016. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!