Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves vagyok és azt tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok és azt tapasztalom magam körül, hogy vagy akik kapcsolatban vannak azok rövidre tervezik (főleg lányok) v hosszúra, de ahhoz több kell?

Figyelt kérdés
És nemcsak az,hogy az érzelmek legyenek kölcsönösek és legyen bizalom a két fél között,hanem a pénztárca is legyen fix és a fix szó minél több mindenben megvan,annál hosszabb távú egy párkapcsolat.Mik azok a dolgok amik hosszúvá és emlékezetessé tesznek egy párkapcsolatot?

#asbghklasbidog
2016. márc. 14. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A közös érdeklődés, hobby. És a jó szex.

Az hogy vérmérséklet szerint passzoljatok.

És a humor :)

2016. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. A két ember ugyanabban az életszakaszban van. Pl én szeretnék már családot így 31 évesen és a 23 éves barátnőm is tartós kapcsolatot és majd hamarosan családot szeretne. Magyarul ugyanazt akarjuk ezekben a dolgokban a közeljövőben.


2. Jó szex és egymás iránti magas fizikai vonzalom.


3. Nyitottság, legyenek közös témák, közös érdeklődések vagy érdeklődjenek egymás iránt.


4. Olyan dolgokat várnak el a másik nemtől, amit a másik meg tud nekik adni.

2016. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem alapvetően senki nem szereti a bizonytalant.

De h mitől lesz hosszútávú egy kapcsolat? Nos sztem meg kell ismerni a másikat. Ha vki úgy kezdi h csak rövid kapcsolatot akar, akkor ott sztem vmi nem stimmel. Megismerni a mádikat pedig sztem nem lehet vkit első látásra, ahhoz idő kell.

2016. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen csúnya a nő, legyenek azonosak a céljaink. Legyen jó a szex, tiszteljük egymást.
2016. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!