Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmesélnél valami izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnél valami izgalmas élményt a szerelmemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valami olyat, amit néha újra meg újra átélsz. Persze, csak gondolatban. Lehet több ilyen is, több másik személyhez kapcsolódóan. Szívesen olvasnék ilyeneket. Neked is nehéz néha az ebből adódó feszültséget elviselni?

2016. márc. 4. 21:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, javítom a kérdést: a szerelemmel, a szerelmeddel kapcsolatban
2016. márc. 4. 21:38
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
44%
Mindig izgalmas élmény, amikor újra meg újra rájövök, hogy engem nem tud szeretni senki. Csak a leszarás megy velem szemben.
2016. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Grindhouse - Death proof autós jelenet, amikor Kaszkadőr Mike elviszi a suttyó nőstényt kocsikázni mondván, hogy hazaviszi ;)
2016. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 VirágésBence ***** válasza:
Olyan sok van, de talán a legmeghatározóbb az volt amikor végre a barátnőm lett. Nem volt egyszerű, könnyek is potyogtak, borzalmas érzés volt ez az egész, de aztán végül összejöttünk és még mindig együtt vagyunk. A másik az első szex volt. Fura volt, mert már régebb óta is ismertük egymást és sosem gondoltam, hogy mi ilyen szituációba fogunk keveredni, és ez akkor volt amikor még nem voltunk együtt, tehát időm se volt feldolgozni.
2016. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) megható, kedves utolsó válaszoló
2016. márc. 4. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak ex, és csöpögősen romantikus, de a kérdésed alapján talán elégedett leszel:


Nyáreste sétáltunk, és egy duzzasztógáton táncoltunk (táncról ismertem). Mögöttünk a város fényei, a zene telefonról szólt és csak mi ketten voltunk. Erre a számra és kb. így: https://www.youtube.com/watch?v=p76ymwTL86M

2016. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen szerelem, de rengetegszer elvesztem a hitem a másik nemben. Nagyon durva csalódások érik az embert néha, elkönyvelem, hogy oké, nekem többé nem kell párkapcsolat. Aztán valahogy mindig felbukkannak olyan inspiráló emberek az életemben, akiket látva rájövök, hogy megéri küzdeni az ilyen emberekért, a rengeteg fájdalom ellenére is :)
2016. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4-es.. annak a résznek mi lett a vége?
2016. márc. 4. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Férjnél vagyok, de van egy ilyen plátói szerelmem, vagy hogy is mondjam. Neki is feleség, gyerek... Munkámból kifolyólag ismerem, egyébként ő külföldi és csak évente 1-2 alkalommal találkozunk. A vonzódás már az első pillanattól kezdve nyilvánvaló volt, aztán jöttek a hivatalos mailek végére odabiggyesztett kis sejtelmes üzenetek, mint pl szép a szemed, ilyesmik. Na és mikor legutóbb Magyarországra jött, akkor hozott nekem egy nagyobb értékű ajándékot, és zavaromban mondtam, hogy ez kellemetlen és inkább kifizetem aztán az ajándék "ára" végül egy csók lett. :)
2016. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!