Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit értetek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit értetek túl rendes, nem izgalmas pasin?

Figyelt kérdés
hallani néha olyat, hogy ez a pasi "túl jó" ,és az nem izgalmas
2015. jún. 9. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb.:

[link]

2015. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki mindig ugyanazt teszi, mindig kedves, stb. Ez nem azt jelenti, hogy legyél tahó, de nem muszáj mindig előreengedni, stb, poénra is lehet venni, hogy most leszarod pl.
2015. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a túl jó vagy hozzám az női agyrém hazugság inkább mondanák meg hogy nem akarok kapcsolatot
2015. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

A nyavalyába! Én mindig túl kedves voltam. Na innentől kezdve izgalmat fogok adni a lányoknak. Csak meg ne ijedjenek tőlem.

Az most vicc. De azon gondolkodtam mennyire hatásos a módszer ha egy lánynak kettesben nagyon megmarkolom a seggét? 10-ből 9 felpofoz. De lehet hogy egy csábosan néz rám és azt mondja: finom volt fogd még meg a popsim! Ezzel izgalmas pasi leszek? 9 pofon? Talán megéri. De annak az egynek legalább izgalmas vagyok!

2015. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Én soha nem mondok olyat, hogy "túl rendes". Ezt azok a lányok mondják csak, akik nem merik a másik szemébe mondani, hogy unalmas. A rendes és az izgalmas ugyanis nem zárják ki egymást. Az unalmas és az izgalmas, na ők már igen!


Szóval mit értek az alatt, hogy unalmas: leginkább azt, hogy nem csinál semmit. Nem érdekli semmi, nem olvas semmi értelmeset, nem néz a tévében semmi értelmeset. A sorozatok, 9gag és hasonlók nem számítanak értelmesnek.

Nem nagyon lehet beszélni vele semmiről, mert semmi nem érdekli. Nem akar változtatni az életén, minden jó úgy, ahogy van, csak erőfeszítést ne kelljen tenni, az a lényeg.

Ha kitalálok valami szokatlant, nem partner benne, és az az érv, hogy szokatlan, amit kitaláltam.


Úgy összességében az a pasi unalmas, aki mellett az ember unatkozik, és ráadásul a lelkesedését, ambícióját is letöri.

2015. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz unalmas, hogy rendes, ez hülyeség.
2015. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem leginkább az az elképzelésem, hogy aki ilyet mond, mint szakító indokot, az leginkább nem meri megmondani, hogy nem tetszik neki. Egy kamu indok a szakításra.


Olyan, hogy túl rendes, szerintem nem létezik. Létezik papucs, de az nem túl rendes, az önállótlan és határozatlan, röviden: puhapöts. De ha valaki határozott, férfias és igenis képes megállni a saját lábán, ellent mer mondani nekem, akkor nem létezik olyan, hogy túl rendes.


A nem izgalmas (=unalmas) pasi meg az, amit az 5. írt: a rendes és izgalmas nem zárja ki egymást, és igen, az az unalmas pasi, aki mellett unom magam, és nem társ abban, ha ezen változtatni szeretnék- pl ha mindig ülünk a szobában és filmezünk, és nem csinálunk semmi mást, csak ülünk és filmezünk egész életünkben. Akármilyen izgalmas az a film, azért ez nem egy izgalmas életpálya...

2015. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Hogy nincs elég pénze.
2015. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hogy nincs elég pénze."


Egészen biztosan nem ezt jelenti. Ezt meg tudom neked cáfolni. Igazából a pénz se izgatja a nőket annyira, ha nem látnak a férfiban fantáziát.

Előttem szólok nagyon ügyesen megfogalmazták a lényeget. Én egy dologgal egészíteném ki: nem csak már létező párkapcsolatban, hanem simán már ismerkedés elején is kivetítik ezt, ha nem érzik azonnal izgalmasnak (nem lettek egyből elbűvölve), és akkor már meg is történt a beskstulyázás.

Például én szoftverfejlesztő vagyok. Több nőnél is az volt az utóbbi időben a reakció, hogy érezhetően már rám húzta az unalmas jelzőt. Ő bajuk, majd más fogja élvezni a biztonságot.

2015. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!