Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs izgalmas élete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs izgalmas élete, az hogy a vérbe nyűgözzön le egy nőt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és hogy telik a hetem?? heti 5 napot dolgozok 12 órásba, de van hogy 14-15 órát is bent vagyok. különben elég unalmas a munkám is. a 6. napon apukámnak segítek, komplett lakásfelújításokat végez és arra a napra hagyja a kétemberes munkákat amikor szabis vagyok, de szívesen segítek neki meg ad is némi pénzt érte. a 7. napon szeretem csinálni a saját hobbijaimat, számítógépen tanulok itthon programozni meg 3dmodellezni, szóval nem éppen extrém sportot űzök :D


szóval mindig ugyanúgy telnek a napjaim, a heteim, szürke hétköznapok, nem történik semmi új, de ez így azért jó nekem, mert ha 12 órázok, több pénzt kapok, meg aputól is bejön egy kevéske és a hobbim olyan dolog ami tényleg érdekel. tehát miért járjak el ejtőernyőzni ha nem vonz a dolog, értitek!


így amúgy mégis melyik lánynak vagyok vonzó? szerintem egyiknek se. de igazából nem is nagyon tudok másról se beszélni, mert engem nem érdekel a politika, a gazdaság, meg mások élete se, a munkámról se szeretek beszélni, mert ugyanazt csinálom hónapok óta, varratok hegesztek vagy javítok, szívesen beszélek kezdő szinten programozásról meg NFL-ről és ennyi kifújt :D egyszerű vagyok mint egy faék, nincs nagy igényem hogy menő srác lehessek, szeretek egyszerű hapsi lenni, szeretem a legegyszerűbb megoldásokat és nem túlbonyolítani a saját életemet. csak sajna ez nagyon nagyon kevés egy nő lenyűgözéséhez.... :(


2015. máj. 19. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Intellektus, kisugárzás
2015. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjak vmit?Én még nálad is dögunalmasabb vagyok:/
2015. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem árt, ha egy kicsit tágítja az ember az érdeklődési körét és beszédtémáit... annyi minden van a világban... sok mindenre én is azt hittem, hogy nem érdekel, amíg nem találkoztam vele szemtől szemben. Ha nem próbálod ki, sosem derül ki.


Továbbá meg nem feltétlenül kell lenyűgözni egy lányt. Akivel passzoltok, azzal erőlködés nélkül fogtok passzolni.


Harmadrészt tudod kit tartanak az emberek a legjobb társalgónak? Aki kérdez és őszintén, érdeklődően meghallgat. A lányoknak úgyis az kell, hogy meghallgassák őket.

2015. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem unalmas élet.Van munkád,van hobbid.Az élet nem ott kezdődik hogy buli,pia,csajok.Kiépítesz egy alap egzisztenciát.Ezt többre tartják a nők,mint azt hogy pörgős életed legyen.
2015. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

5 lépés a boldogsághoz:


1. Találj egy férfit akinek jó állása van.


2. Találj egy férfit akivel jót lehet beszélgetni és megnevettet.


3. Találj egy férfit aki segít a házimunkában.


4. Találj egy férfit aki jó az ágyban.


5. Vigyázz, hogy ez a 4 férfi soha de SOHA ne találkozzon egymással!

2015. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Érdeklődj az új dolgok iránt, legyél nyitott, sok programra járj el (amennyire engedi az időd), legyél figyelmes és kedves. Semmi más nem kell az égvilágon. Nem kell, hogy Nobel díjas legyél, vagy valamiben nagyon kiemelkedő.

Szerintem igenis vonzó az, amit magadról leírtál, hogy keményen dolgozol, apukádnak segítesz, hogy van hobbid- ami egyébként nekem tök érdekesnek tűnik. Ennyiből, amit magadról leírtál, igenis olyan ember vagy, aki jó pár lehet. Szóval próbálj meg eljárkálni és új emberekkel összefutni, mert ha folyton csak egy környezetben mozogsz, kevesebb esélyed van ismerkedni.

2015. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez egy izgalmas élet, ember! van munkád, meg segítőkész vagy, meg minden..!

sokan örülnének, ha ezt csinálnák, mint te :D

2015. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt bármit elő lehet adni érdekesen és lelkesen, pl. lakásfelújítást is. Másrészt mesélhetsz a céljaidról, hogy miket akarsz kipróbálni és átélni az életben, mik az álmaid és beszéltetheted a nőket is erről. Harmadrészt nem kell lenyűgözni a nőket.
2015. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Maga az életstílus nem is kell, hogy ennél izgalmasabb legyen. Szerinted az összes pasi, akinek barátnője van csak napi 4 órát dolgozik, mindig mást, és közben meg ejtőernyőzik, bungee jumpingozik meg hasonlók? Ugyan, ne röhögtess már.


Nem az életednek kell izgalmasnak lennie, hanem neked. Ebben pedig csak az akadályozhat meg, hogy nagyon szűk körű az érdeklődésed, csak néhány dologról tudsz/szeretsz beszélni. Így nehezebb olyat találni, akivel jól el tudsz társalogni, hiszen ha az érdeklődési kör nem egyezik, máris unalmasnak tartjátok egymást.


Példa: párom programozó, napi 10-12 órát lazán dolgozik, és még túlórapénzt sem kap. Gyakran hétvégén is dolgozik. Együtt élünk, pontosan tudom, mennyit kell dolgoznia. Szerinted az olyan izgalmas munka, így kívülről nézve? Egész nap a gép előtt ül, és csinál... valamit. Főleg, hogy én aztán marhára nem értek hozzá. Nem is nagyon érdekel a dolog. Mégis jól megvagyunk, sőt, mert szerencsére nem csak erről tud beszélni- minden érdekli, és néha még azt is megjátsza, hogy élvezettel hallgatja, amikor én lelkendezek a magam tanulmányairól (pszichológa... érted, mennyi közös lehetne a beszélgetéseinkben, ha engem csak és kizárólag az emberi elme sötét bugyrai, őt meg csak és kizárólag a programozás érdekelné?). Nem attól leszel izgalmas, hogy folyton izgalmas dolgokat csinálsz. Hosszú távon az amúgy sem fenntartható, idővel az izgalmas dolgok is unalmassá válnak- minden hétvégén síelni mész az Alpokba, a végén megunod. De ha a személyed izgalmas, széleskörű, akkor máris jobb a helyzet, mert az adott, nem kell tenni érte semmit. Érted, kis humor, éleslátás, érdeklődés, és máris jó fejnek titulál mindenki, szívesen van a társaságodban és ezért csak magadat kell beletenni a közösbe, még akkor is meglesz a dolog, ha éppen pénzed nincs izgis programokra.

2015. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%

Semmi másra nincs szükség :


Jó külső vékony vagy gyurma

Pénz anyagi biztonság


Ha ezek nincsenek akkor valami másban kell kimagasló lenned. Mondjuk 25 centis farok.

2015. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!