Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs izgalmas élete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs izgalmas élete, az hogy a vérbe nyűgözzön le egy nőt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és hogy telik a hetem?? heti 5 napot dolgozok 12 órásba, de van hogy 14-15 órát is bent vagyok. különben elég unalmas a munkám is. a 6. napon apukámnak segítek, komplett lakásfelújításokat végez és arra a napra hagyja a kétemberes munkákat amikor szabis vagyok, de szívesen segítek neki meg ad is némi pénzt érte. a 7. napon szeretem csinálni a saját hobbijaimat, számítógépen tanulok itthon programozni meg 3dmodellezni, szóval nem éppen extrém sportot űzök :D


szóval mindig ugyanúgy telnek a napjaim, a heteim, szürke hétköznapok, nem történik semmi új, de ez így azért jó nekem, mert ha 12 órázok, több pénzt kapok, meg aputól is bejön egy kevéske és a hobbim olyan dolog ami tényleg érdekel. tehát miért járjak el ejtőernyőzni ha nem vonz a dolog, értitek!


így amúgy mégis melyik lánynak vagyok vonzó? szerintem egyiknek se. de igazából nem is nagyon tudok másról se beszélni, mert engem nem érdekel a politika, a gazdaság, meg mások élete se, a munkámról se szeretek beszélni, mert ugyanazt csinálom hónapok óta, varratok hegesztek vagy javítok, szívesen beszélek kezdő szinten programozásról meg NFL-ről és ennyi kifújt :D egyszerű vagyok mint egy faék, nincs nagy igényem hogy menő srác lehessek, szeretek egyszerű hapsi lenni, szeretem a legegyszerűbb megoldásokat és nem túlbonyolítani a saját életemet. csak sajna ez nagyon nagyon kevés egy nő lenyűgözéséhez.... :(


2015. máj. 19. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megmondom hogyan. Érdeklôdj a lány irant, tudd meg miket szeret. Szereti a természetet? Menj el vele egy sétára a parkba. Szereti az állatokat? Hívd el randira az állatkertbe. És ami még fontos, lepd meg minél gyakrabban, tudd meg melyik a kedven virága/ csokija. Küldj neki Jó reggelt/Jóéjszakát sms-t. Egyszerûen figyelj oda rá, ez minden nôt lenyûgöz.
2015. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 acelsziv ***** válasza:
11- nek igaza van. Ne érdekes légy, hanem érdeklődő. Hagyd őt beszélni magáról, legfeljebb azt tanuld meg, hogyan lehet valakit beszéltetni.
2015. máj. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!