Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem még? Vagy mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem még? Vagy mi ez pontosan?

Figyelt kérdés

Van valaki akivel évekig kapcsolatban voltam (nem voltunk egy pár,hanem a szó másik értelmében gondoltam,találkoztunk hivatalos ügyben) és addig is sokat gondoltam rá,szerettem nagyon.

Mostanában egy ideje nem láttam,általában nem gondolok rá,de tegnap szóba jött mikor egy közös ismerőssel beszélgettem és múlt éjjel meg róla álmodtam.Ma megint mondott nekem valaki valamit róla.

Szóval nem tudom szeretem-e még,mert általában most nem gondoltam rá,de ha valakivel szóba jön,vagy róla álmodok,akkor megint gondolok rá.


Lehet hogy valójában még szeretem,csak "rejtve vannak" az érzelmeim mert nem látom?Így nem érzem annyira?

Vagy már kevésbé szeretem?Mi ez?


Mondjuk igaz hogy korábban is volt már olyan hogy ha egy bizonyos helyen voltam,akkor nem gondoltam rá,de ha ott is megemlítette valaki,akkor megint "összeszorult a szívem".

Szeretnék tisztán látni mi ez amit érzek.



2016. aug. 1. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább ragaszkodás
2016. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es mikor mulik el?
2016. aug. 1. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nem tudom megmondani. :D
2016. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

azt csak te tudhatod, mit érzel.

az is lehet, h. intimitásszükségleted, ki nem elégített szeretetvágyad vagy szexuális frusztrációd van, és mivel nincs senkid (párod), ezért vkire csak gondolnod kell, ami táplálja az illúzióidat, és átmenetileg kitölti a benned lévő űrt.


nem hiszem, h. ez ragaszkodás lenne, azt csak bensőséges, intim kapcsolatban tusom elképzelni, hivatalos munkaügy miatti kapcsolat során meg sem lehet ismerni annyira a másikat.


szerelemnek sem hiszem, mert különben állandóan ő járna a fejedben.


hiányzik neked egy társ, és ezt a hiányérzetedet kivetíted erre az ismerősödre, ennyi.

2016. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Hmmm... nem mondasz rosszat... Lehet, hogy neked van igazad.

2016. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amugy eleg jol megismertem mert volt hogy egy oran masfel oran keresztul csak beszelgettunk.vagy mikor elinteztuk a toleteo dolgokat,meg beszelgettunk fel orat.

Elmondta a problemait,volt hogy egyutt mentunk kocsival valahova (o ajanlotta fel hogy elvisz eloszor mondtam h mashogy is tudok menni de nagyon ugy tunt h szeretne h menjek) addig is beszelgettem vele..ez is egy egy oras ut volt

Voltak szemelyesebb beszelgezeseink is


A ravetites lehet nem lenne hulyeseg de igazabol lenne mas is akire ravetithetnek dolgokat. Olyan pasi is van akit nem ismerek olyan reg mint o ,de most megsem ez az "uj pasi " van a fejemben hanem o


Vagy pont azert mert uj?

2016. aug. 1. 18:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a toleteot elirtam. Talan kotelezot akartam
2016. aug. 1. 18:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Valahogy elegge zavar most ez hogy nem tudom mit erzek.

Szeretnek rajonni.



Oszinten szolva neha azon gondolkodok mierr ot szeretem mikor szerethetnek mast is.vagy ha nem is szeretem , miert ra gondolok

2016. aug. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!