Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aszexuális szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális szerelem?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok egy pasiba, ő 40 éves, én 33.

de a szexet nem kívánom vele, ami nem jelenti azt, h. nem működik a kémia, mert bejön a külseje, hanem mert aszexuális vagyok, és egyszerűen nálam ez nem fontos.


mielőtt nekem jöttök, olvassatok utána, mi az az aszexuálitás, nem vagyunk kretének, egyszerűen megvagyunk nélküle is, csak ebben a hiperszexualizált világban tűnhetünk furcsának.


neki viszont fontos a szex, már hónapok óta csak beszélgetünk, finoman jelezte, h. ő már többre vágyik, de én ezt a többet, a rendszeres szexet nem tudom neki megadni csak önmagam feladása árán.


nekem nem kell ahhoz szex, h. szeressem, az ölelés, csók elég.


annyit tud csak, h. vannak gondjaim az intimitással, de el akarom mondani neki, h. aszexuális vagyok.


akkor viszont gondolom eddig tartott köztünk a dolog.


a legjobb lenne egy szintén aszexuális társ, de nyilván nem szabályozható, kibe szeressek bele.amúgy minden más klappol köztünk.


ti mit tennétek? nem hiszem, h. hosszú távon kibírom a heti nemtom hány alkalmat úgy, h. valójában nem vágyom a szexre.



#szerelem #aszex.
2016. júl. 31. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
amúgy minden más klappol köztünk. :)
2016. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

csak olyanok válaszoljanak, akik mondanak is valami építőt, hasznosat, konstruktívat.

trollok és semmitmondók kerüljenek, köszi.

2016. júl. 31. 21:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret ès te is őt akkor biztosan megtudjátok beszèlni. Erre valók a kompromisszumok. Neki meg kell èrtenie ha fontos vagy neki hogy más vagy, viszont azt te sem várhatod el tőle hogy egyáltalán ne akarjon veled együtt lenni. Èn mondjuk már az elejèn tisztáztam volna vele hogy ilyen vagyok, mert ha esetleg nem èrti meg, te pedig már mèlyebb èrzèseket táplálsz iránta, azzal magadnak okozol fájdalmat. Remèlem meg tudjátok beszèlni! :)
2016. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Miert nem mesz pszichologushoz hogy gyogyitson ki az aszexualitasbol? Nem biologiai eredetu a problema, igy ha akarnad megvaltoztathatnad.


Nyilvan ez a helyzet megoldhatatlan, a pasi olyat fog keresni akit erdekel a szex.

2016. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ez az egyik legnagyobb félreértés velünk kapcsolatban.

az aszexualitás nem betegség!!!!

nekünk az értékrendünkben ez nem játszik vezető szerepet, attól még képesek vagyunk szeretni és az orgazmusra is, nincs emögött trauma, sem betegség általában, hanem egyszerűen nem érdekel a szex.

ez olyan, mintha vega lennél, és húsevésre köteleznének, mikor te remekül elvagy zöldségen-gyümölcsön.

2016. júl. 31. 22:08
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Köteleznènek... Mikor belekezdtetek a kapcsolatba te tudtad hogy nem èrdekel a szex, gondolom azt is hogy nem biztos hogy ezt a másik fèl el tudja fogadni. Ezt tènyleg meg kellett volna beszèlned vele már a legelejèn. Ha pedig szerelmes vagy akkor nem kötelessègnek èrzed hogy lefeküdj vele. Persze nyilván nem kell magadra erőlterni a mindennapos szexet ha nem akarod, de azt sem várhatod el hogy ő változzon meg
2016. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

az egész sima barátságnak indult, teljesen váratlanul kezdtünk érezni.

ez is egy rossz beidegződés, sztereotípia velünk kapcsolatban, h. miért nem mondjuk el rögtön.

mert talán minden kapcsolatnak van egy íve, megvan az ideje, h. mikor kerül egyáltalán szóba a szexualitás, ti, akik nem vagytok aszexuálisak, rögtön a szex témával kezditek?

ugye hogy nem!

akkor tőlünk ezt miért kéritek számon?!

2016. júl. 31. 22:32
 8/16 A kérdező kommentje:

"Ha pedig szerelmes vagy akkor nem kötelessègnek èrzed hogy lefeküdj vele."


és egy újabb ordas előítélet vagy félreértés velünk kapcsolatban.

hangsúlyozom, semmi gond az érzelmekkel, az aszexuális nagyon ragaszkodó és szerelmes tud lenni, nem azért nem fekszik le szívesen a párjával.

vagy másképp fogalmazva: nálunk nem lehet levezetni ezt így, mint egy képletet, hogy ha szereted, akkor lefekszel vele.

szerintem tájékozódj a témában, mert folyamatosan hülyeségeket írsz, bár nem kétlem, h. segítő szándékkal.

2016. júl. 31. 22:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Aszexuálisként nem érdemes szexuális emberrel összejönni, mert nem klappolnak. Ő nyilván nem fog lemondani a szexről, neked meg csak kényszer lesz. Hülyeség ebbe belemenni.
2016. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen, nyilván.

csakhogy a szexet leszámítva, tényleg ő lehetne az igazi.

lelkileg nagyon egyek vagyunk...

2016. júl. 31. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!