Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aszexuális szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális szerelem?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok egy pasiba, ő 40 éves, én 33.

de a szexet nem kívánom vele, ami nem jelenti azt, h. nem működik a kémia, mert bejön a külseje, hanem mert aszexuális vagyok, és egyszerűen nálam ez nem fontos.


mielőtt nekem jöttök, olvassatok utána, mi az az aszexuálitás, nem vagyunk kretének, egyszerűen megvagyunk nélküle is, csak ebben a hiperszexualizált világban tűnhetünk furcsának.


neki viszont fontos a szex, már hónapok óta csak beszélgetünk, finoman jelezte, h. ő már többre vágyik, de én ezt a többet, a rendszeres szexet nem tudom neki megadni csak önmagam feladása árán.


nekem nem kell ahhoz szex, h. szeressem, az ölelés, csók elég.


annyit tud csak, h. vannak gondjaim az intimitással, de el akarom mondani neki, h. aszexuális vagyok.


akkor viszont gondolom eddig tartott köztünk a dolog.


a legjobb lenne egy szintén aszexuális társ, de nyilván nem szabályozható, kibe szeressek bele.amúgy minden más klappol köztünk.


ti mit tennétek? nem hiszem, h. hosszú távon kibírom a heti nemtom hány alkalmat úgy, h. valójában nem vágyom a szexre.



#szerelem #aszex.
2016. júl. 31. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán èrtem mièrt tetted fel a kèrdèst mit tennènk, ha te már tudod a választ. Ès ez a te èleted, a ti kapcsolatotok, nyilván az ember csak tanácsot tud adni, vagy következtetèseket levonni. Magadnak kell eldöntened szereted-e annyira hogy próbálj èrte "változni" vagy legalább is kompromisszumot kötni. Valóban nem rossz szándèkkal írtam ne èrts fèlre. Nem lennèk a helyedben. Ha a pasi szeret neki is meg kell èrtenie hogy nálad máshogy működnrk a dolgok
2016. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp tudnám mellőzni a szexet az életemből.Volt ,akinek megmondtam hogy ne nyíltan tegye de lefekhet mással.Sértődés lett a vége.De próbáld ki ha neked megfelelne.
2016. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

képzeld, pont erre gondoltam én is, felőlem lefekhet mással.

tényleg nem zavarna, csak engem hagyjon vele békén.

utálom a szexet, utálom, h. minden akörül forog...

2016. aug. 1. 00:33
 14/16 anonim ***** válasza:

nem fog hosszútávon működni a dolog szerintem!

hasonlót kell mindenképpen szerezni!

sajnos az nehéz,megértem mert aszexuális férfi nagyon kevés van,vagy nem létezik! aszexuális 30N


Sajnos kitartóan keresem 30+ aszexuális,testileg beteg impotens társamat,de még nem találtam meg,pedig sok helyen kerestem :(

nehéz dolog ez,sok sikert neked! aszexuális 30N

2016. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele, és mondd el neki, hogy hogy érzel iránta, és vele szeretnél lenni, csak a szexualitással lesznek gondok, mert te aszexuális vagy. De ettől függetlenül egyszer-egyszer azért feküdj le vele, lássa, hogy kompromisszumkész vagy. És azt is megemlítheted, hogy ha ő vágyik rá, akkor a más nőkkel történő alkalmi szexet is elfogadod, hisz neki vannak igényei, amit te nem tudsz kellő gyakorisággal kielégíteni.

Viszont nem tudom, hogy ez meddig fog működni, mert lehet, hogy nagyon szeret téged, és belemegy ebbe így, de az alkalmi "kapcsolatai" során simán lehet, hogy talál olyat, akivel többet is el tudna képzelni, és akivel nyilván a szex is működne, így téged elhagy.

2016. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

15: nekem is az jutott az eszembe, mint amiről írtál. Vannak nyitott házasságok, tehát a "rendszer" működik. Viszont azt nem tudom, hogy a nyitott házasságnál a házasok valójában csak a papír, pénz, neszóljanakmegaszomszédok, saját neméhez vonzódik vmelyik, stb. miatt vannak-e együtt vagy pedig tényleg csak az egyik kurficol félre, a másik meg belenyugszik.


Kedves kérdező, hihetetlen számomra az aszexualitás, de köszi a vegás példát, azt gondolom, hogy értem. Ha tényleg létezik olyan nyitott házasság, hogy nem a fentiek miatt vannak csak együtt, hanem a szeretet megvan, de az egyiknek vmi miatt nem megy a szex, akkor próbáld meg, beszéljétek meg, hogy neki mi a véleménye erről? Lehet, hogy meg akarna változtatni, mint az a nő, aki nem hiszi el a jóképű srácról, hogy a saját neméhez vonzódik. Ezt is mérlegeld, mert hogy nem fog rögtön a nyakadba borulni egy hangos igennel, azt sajnos borítékolható. :(

2016. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!