Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül tényleg megeszi a fene a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátomban minden megvan, amit csak kivánhatnék egy férfiban. Mégsem vagyok szerelmes. De nem akarok mással lenni, imádom őt. A szerelem hiánya már az elején kihathat a későbbiekre? Évek után is alakulhat ki szerelem? Tehetek érte valamit?
2016. aug. 1. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészen addig nincs gond, ameddig nem ismered az érzést. Ha egyszer megtapasztalod, utána keresni fogod.
2016. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog változni. Épp most léptem ki egy ilyen kapcsolatból
2016. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a legerősebb szerelem is elmúlik pár év után. Én a szerelmet sosem tapasztaltam meg, vagyis elég életszerűtlen helyzetekben. Az eddigi kapcsolataim mind úgy alakultak, hogy interneten keresztül ismerkedtünk meg (nem társkereső vagy hasonló) barátként beszélgettünk rengeteget akkor sokszor éreztem magamban azt az izgalmat, még a pillangókat is és azt is amikor a szíved nagyot dobban, mikor meglátod(az én esetemben hogy online...:D). Aztán az első pár találkozó után ez az egész valahogy úgy elmúlt bennem. Szerettem őket és a mostani páromat is nagyon szeretem, szeretek vele lenni úgy érzem minden jó köztünk, boldog is vagyok vele, de én sem érzem azt, hogy majd megbolondulok ha mellette vagyok. Ez szerintem nem baj egyáltalán. Ettől még lehet nagyon erős érzelmi kötelék két ember között :)
2016. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mégsincs meg minden, kit akarsz átverni? Idővel eldől a sorsotok, hajrá!
2016. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudod, hogy ennek a hiánya mennyire zavar téged! De azt javaslom ne agyalj ezen. Ha nincs hiányérzeted, boldog vagy és elégedett, akkor teljesen felesleges ezen gondolkoznod.

Szerintem egyébként a rajongós szerelem a nagyfokú szexuális ÉS személyiségbeli vonzódáson alapszik. Azon elgondolkozhatsz, hogy esetleg valami ezekben nem stimmel.

2016. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán változhat, kialakulhat. Nekem is volt már olyan, h csak tök jól elvoltunk, szerettem, kedveltem emnerileg, aztán egyszer csak bekattant az érzés egyik pillanatról a másikra, h úristen, nekem Ő kell, egyszerűen oda vagyok érte. Meg amúgy is a szerelem az egy olyan érzés, ami előbb utóbb el fog múlni még ha meg is van. Vannak ennél sokkal jelentősebb érzelmek, csak az emberek nagy része ezt nem tartja fontosnak... :-(
2016. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!