Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti összejönnétek olyan fiúval/férfival, aki egyenesen megveti az alkoholt és a cigarettát? 20/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Márpedig az emberek 90%-a az ,,illem" kedvéért fogyaszt alkoholt alkalmakkor. Pont a magadfajták próbálták mindig is erőltetni. Persze nem vagy alkoholista, nem ezt mondtam, de az fix, hogy te is mások véleményétől függsz nagyban.
2016. júl. 28. 18:52
 32/58 anonim ***** válasza:
93%
Aha, miért is? Csak mert szerintem az alkohol jó? :D Ha valakit kapásból konformista senkinek bélyegzel egy ilyen jelentéktelen információból kiindulva, az szerinted mi, ha nem az alkoholfogyasztó személyének lenézése? Nézz magadba, öreg.
2016. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Látom, te is csak kötekedni jöttél. Menjél, azt' b***ál, mert nagyon feszült vagy. Ne ide köpködd a baromságaidat. Kösz.
2016. júl. 28. 19:07
 34/58 anonim ***** válasza:
90%

Úristen, kérdező, mi ez a stílus??

Amúgy hol írtam, hogy nincsenek hibáim? :D Vannak, nem is kevés. Mindenkinek vannak. Csak te nem vagy képes megérteni, hogy az, hogy nem fogyasztasz alkoholt, nem hiba, csak te gondolod annak.

Amúgy épp tök egyedül ülök itthon, és egy pohár sört iszok, ilyenkor pl hogy megfelelési kényszer, ha senki nem látja? :'D

2016. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
90%

:DDD

Igazad van, dugni sokkal jobb, mint rád pazarolni az energiát. Kívánom, hogy egyszer neked is legyen kivel, te kis különleges csodabogár.:D

2016. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Tartsd meg magadnak a blőd megyjegyzéseidet. Gratula az értelmi szintedhez.
2016. júl. 28. 19:31
 37/58 anonim ***** válasza:
93%

"Menjél, azt' b***ál"

A megtestesült intellektus szólott.

2016. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy menjél, boxoljál. Te mire gondoltál?
2016. júl. 28. 19:37
 39/58 anonim ***** válasza:
90%
A cenzúra indokolatlan használata sem vall sokkal fényesebb értelmi képességekre. :D
2016. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Azt gondolsz, amit akarsz. Megvan a véleményed rólam, ahogy nekem is rólad. Pont.
2016. júl. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!