Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti összejönnétek olyan fiúval/férfival, aki egyenesen megveti az alkoholt és a cigarettát? 20/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
De mi mást is várhattam volna a GYK-tól?
2016. júl. 28. 17:28
 12/58 anonim ***** válasza:
82%

Aki dohanyzik, az az en szememben egy gyenge ember. Ilyen ferfival soha nem jonnek ossze.


Ha az alkoholt mertekkel fogyasztja, az rendben van. Nalam maximum somersby csuszik le, a tobbit nem szeretem, mert keseru.


23N

2016. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy hibás, de azért az sem feltétlenül igaz, hogy aki alkoholt iszik vagy dohányzik az szükségszerűen megfelelési kényszeres. Én speciel azért iszom (igaz, ritkán és keveset), mert akkor, abban a helyzetben és időben az az adott ital jól esik. Jó érzéssel tölt el. Arra meg magasról teszek, hogy mások hogy tekintenek rám ezért. Viszont zavarna, ha a párom emiatt esetleg lenézne vagy ítélkezne, de alapvetően bármiért lenézne vagy ítélkezne zavarna, mert itt a negatív érzelmeken és nem a cselekvés hiányán van a hangsúly. Ezért nem jönnék össze egy ilyen véleményű sráccal, de attól még nem utálkozom vagy nézem le vagy haragszom rá vagy hibáztatom bármiért.


5. válaszoló voltam.

2016. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Igen, amíg nem zavarja hogy én néha iszom (természetesen mértékkel, nem részegségig). 19l
2016. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy kérdező nem hiszem hogy az kényszeresség hogy alkalmakkor, vagy egy jó ebéd után az ember megiszik egy pohár bort, vagy forró nyári napokon egy sört, vagy barátok összejövetelen egy koccintás erejéig valamit. A vörösbor mértékkel még egészséges is. Nem válik ennyitől senkiből alkoholista, apukám sose volt részeg, de szinte minden hétvégén megiszik egy pohár bort ebéd után, amit gondosan az ételhez választ ki mindig. Komoly tévhitek vannak benned. (14es voltam)
2016. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:

Én nem cigizem, és inni csak kb. évente 3x, ha valakivel belülünk egy kocsmába, de volt már, hogy ott is forró teát kértem. :D Nem szeretem a piát.

20L

2016. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem kéne meglepődnöm ezen, hogy betegnek tartanak, mert sokszor megkaptam már. Hát legyen. Az igaz, hogy van olyan ember, aki önszántából, de kulturáltan néha elfogyaszt 1-2 pohár bort. Nekem az böki a csőröm, hogy olyanok szoktak magyarázni, hogy ,,nincs életem", akik beállnak a sorba és isznak/bagóznak, csak ki ne közösítsék őket...
2016. júl. 28. 17:52
 18/58 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem piszkálsz azért, hogy meg akarok inni a barátaimmal egy pohár bort/korsó sört/pohár pezsgőt/stb, addig nem zavarna a dolog, összejönnék veled. Max te akkor nem innál és kész, téma le van zárva. Viszont ha ezt a teljesen normális dolgot egyfolytában a szememre vetnéd, akkor szakítanék. Így is épp elég helyen kell megfelelni másoknak (munkahely, egyetem), nehogy már otthon is ez menjen... 20/L
2016. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, hosszú és bonyolult dolgok, amik miatt az ilyen dolgok gyűlöletéig jutottam. De ha nem történtek volna meg velem, akkor sem innék soha, magamat ismerve.
2016. júl. 28. 17:56
 20/58 anonim ***** válasza:
11%
GYK-s nők véleményére hagyatkozol? Azokéra, akik hónapok óta megállás nélkül a pofánkba hazudoznak?
2016. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!