Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti összejönnétek olyan fiúval/férfival, aki egyenesen megveti az alkoholt és a cigarettát? 20/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen speciális egyént a világért nem hagynám futni, hiszen különleges, egyedi... ja nem, nem vagy az, senkit nem érdekel, hogy mit vetsz meg.
2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem olykor kell az alkohol.
2016. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
74%

Jajj de ritka holló az ilyen, én nagyon szeretnék szesz és dohánymentes társat, csak attól tartok kiderülne valami még súlyosabb defekt.


Vegán, hipochonder vagy ki tudja milyen egyéb szekta tagja :)

2016. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
ÉRTELMES válaszokat várok!
2016. júl. 28. 17:15
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
Én nem jönnék össze vele, mert bár nem vagyok sem dohányos, sem alkoholista, társaságban szerintem néha igenis jól tud esni egy korsó sör vagy egy-egy pohárka bor (jeles eseményeken pezsgő, esetleg pálinka, ésatöbbi). Zavarna, ha ilyenkor folyton azt kellene hallgatni, mennyire megvetendő vagyok magam is, hogy élek ezzel az elítélendő dologgal, és félek tőle, hogy itt nem is tudná élvezni ezeket az eseményeket.
2016. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen ez nem probléma a társkeresésben. Az viszont már zavarna, ha ezek nem kizárólag rá vonatkoznának. Szóval én dohányzom, alkalmanként pedig fogyasztok alkoholt.

Nem baj, ha ő nem csinálja, de tőlem ne várja el.

2016. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
#3 Elég fura logikád van. Az biztos defektes, aki nem cigizik és vedel. Oké...
2016. júl. 28. 17:17
 8/58 anonim ***** válasza:
95%

Ez engem is érdekelne.

Amúgy nem minden férfi dohámyzik - többek között én sem.

A másik: én nem vetem meg, csak nem szeretem, emiatt nem iszom az alkoholos italokat. Nem vagyok vegán és ateista révén, még szektás sem.

2016. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a válogatós fajta srác. Annyi kikötésem viszont van, hogy ne fogyasszon a nő alkoholt és ne cigarettázzon? Vagy a mai világban, ahol mindenki beteges megfelelési kényszerben szenved, ez nagy kérés?
2016. júl. 28. 17:21
 10/58 A kérdező kommentje:
Komplex folyamatok eredménye, hogy az ilyen dolgok megvetéséig jutottam. Hadd ne én legyek már a hibás ezért.
2016. júl. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!