Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti összejönnétek olyan fiúval/férfival, aki egyenesen megveti az alkoholt és a cigarettát? 20/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
#18 Nekem egyáltalán nem kell megfelelni. Olyan lányt kell, aki ugyanúgy gondolkodik, mint én. Senkire nem fogom rákényszeríteni a dolgaimat. Össze sem jönnék olyan lánnyal, aki ebben különbözik tőlem.
2016. júl. 28. 18:00
 22/58 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

HA nem viszi túlzásba a megvetést. Vagyis nem szidja egyfolytában azt, aki cigizik, vagy megiszik egy sört. Mert az nagyon zavaró, ezt tapasztalatból tudom...

Volt egy ismerősöm, az ha meglátott egy cigiző embert, akkor rögtön: fúúúj hogy szívj a cigit, milyen undorító, már, én ilyenhez nem érnék hozzá,... stb stb.

2016. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
91%

De miért nem jönnél össze olyan lánnyal, aki pl néha KULTURÁLTAN megiszik valamit? A cigit megértem, attól büdös lesz, stb, de most neked mitől lesz rosszabb, ha pl elmentek barátokkal étterembe, akkor a csaj iszik egy pohár bort? :D

A legjobb barátnőm pasija soha egy csepp alkoholos dolgot nem ivott. Szilveszterkor gyerekpezsgővel koccint, üdítőt vagy vizet iszik. Soha nem cigizett. Senki nem nézi ki emiatt, DE ő se nézi le azokat, akik fogyasztanak alkoholt, a barátnője pl megiszik velem egy sommersbyt vagy valamit.

Az, hogy nem iszol és nem cigizel, az tök oké, de az, hogy meg akarod szabni a párodnak is, és lenéznéd, ha alkalmanként 1-1 pohár valamit meginna, az nem normális szerintem.

A cigit megértem, én se jönnék össze dohányzó pasival, egyszerűen büdös.

De egy pohár bortól nem lesz baja a csajnak, meg neked se, ha megissza :D

2016. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
#23 Mondtam én olyat, hogy magát az embert nézem le??? Tudod, szövegértés.
2016. júl. 28. 18:26
 25/58 anonim ***** válasza:
93%

Miért hisztizel, kérdező? Feltettél egy kérdést, a többiek pedig válaszoltak. Tisztában kellett volna lenned vele, hogy nem csak az tévedhet ide, aki a te véleményeden van.

"Aki dohanyzik, az az en szememben egy gyenge ember." - Röhögnöm kell. Akkor gondolom, az is gyenge, aki reggelente kávézik/csokifüggő/sorozatmániás/szerelmes, vagy úgy egyáltalán függ valamitől ezen a világon; magyarán mindenki. Én megértem, ha valakit zavar a füst, vagy utálna folyton a párja egészségi állapota miatt aggódni, de magára a dohányzó személyre köpködni (csak azért, mert van egy rossz szokása) baromira sznob és képmutató dolog.

Pont nem érdekel, hogy ki milyen "komplex folyamatok eredményeképp" jutott odáig, hogy felszínesen ítéljen meg és lenézzen engem. Ha megteszi, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett. Igen, szeretem a cigit és az alkoholt is, igaz, egyiket sem viszem túlzásba, de a kérdezőhöz hasonló embereknek ez tökmindegy. Pontosan ismerem a fajtáját, az a típus, aki k'rva értékesnek és erkölcsösnek hiszi magát pusztán azért, mert nem él ilyesmivel, és meggyőződése, hogy aki másmilyen, az egy legalja senki. Köszönöm, nem kérnék belőle.

Várom a lepontozást.

2016. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy pont, hogy ti néztek le az absztinenciám miatt. Konklúzió: Örökre egyedül maradok. Lehet rám mondani, hogy beteg vagyok, lehet sértegetni, de ha ezt nem fogadja egy nő sem, én arról nem tehetek. Mint mondtam, nem fogom ráerőltetni a nézeteimet egy nőre sem.
2016. júl. 28. 18:35
 27/58 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem futsz százon, és nem azért, mert nem iszol meg nem cigizel :D Ebből csak te kreálsz problémát, ahogy elnézem :D
2016. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
#25 Te csökött agyú...nem nézek le senkit és magamat sem tartom szentnek. A sikertelenségeidet meg ne itt vezesd le, az arcodból meg vegyél visszább, jó?
2016. júl. 28. 18:38
 29/58 A kérdező kommentje:
#27 Mert te százas vagy, mi? Neked nincsenek hibáid? Kiábrándítalak, vannak. Mint ahogy nekem is.
2016. júl. 28. 18:42
 30/58 anonim ***** válasza:
93%

Elég világosan leírták előttem többen is, hogy semmi baj nincs azzal, ha nem fogyasztasz alkoholt és nem dohányzol. Egyet is értek velük. A gond ott kezdődik, hogy beteges megfelelési kényszerrel és egyéb f#szságokkal dobálózol, amint azt tapasztalod, hogy más nem úgy van bekötve, mint te. Mindezt 3 oldal alatt nem voltál képes felfogni, de azért én vagyok a csökött agyú, természetesen.:D

Nem tudom, miféle sikertelenségről beszélsz, itt maximum te szenvedsz olyantól, hiszen te magad láttad be, hogy jó eséllyel életed végéig egyedül maradsz. Nos az alapján, amit eddig megtudhattunk rólad, nem csodálkoznék.

#25 voltam.

2016. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!