Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tud kiállni értem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kiállni értem, vagy nem is akar?

Figyelt kérdés
Pl este jöttem haza sötét volt ,nem jött ki elém csak nyolc háznyira jött csak elém,egyedül kellet a sötétbe hazamenni,közvilágítás 5km tert.A srácal össze találkoztam aki beszolt addig neg nem volt ott a baratom.És kérdezte,hogy ki volt az ,mondtam hogy mit mondott.De mivel sötét volt nem láttam az illetöt .Annyira mélyen érintett a dolog,hogy még azóta is tart.De ha ott lett volna észre vehette volna.Más nem tudom,hogy reagált volna.

2016. júl. 21. 11:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja bizzos te jobban tudod mit mondtak
2016. júl. 21. 22:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit szóltak ebben a helyzetben. SEMMIT sem számít a történetben, még mindig te vagy a hisztis mimózalelkű pcsa.
2016. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, milyen hektikusan hat a fogalmazásgátló tabletta.
2016. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Te azt ti tudjatok,mi ott se voltatok
2016. júl. 22. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!