Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudd kiálni mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudd kiálni mellettem? Vagy nem is akar, vagy nem tudd?

Figyelt kérdés
Pl este jártam haza nagyon sötét volt az emberkét nem ismertem fel egyedül jártam nem volt közvilágítás sem,és öt km bicikliztem haza minden nap ,és így volt egyik este is,tekerem a biciklit és valaki beszoligat de nem ismertem fel,hogy ki a barátom nem hallota hogy mit mondott ,mert akkor ért oda csak annyit kérdezet,hogy ki volt,és mondtam neki milyen csunyat mondott de folyton azt hajtogatta hogy ki volt.Soha sem jött ki elém a barátom ,egyedül kellet a sötétségbe mennem.és 8háznyira jött elém a barátom.Mert ha elém jönne ,nem biztos hogy beszoltak volna.Nem kell hogy verekedjenek,mert utálom az erőszakot.A veszekedést a beszologatásokat,én sem vagyok ilyen jó kislány vagyok,de ahogy a rokonai is bánnak velem az valami katasztrófa ,mondok pl állandóan ha átmegyek lekezelöen bánnak velem,olyan mintha kiakarnanak hadznalni,de vissza ezt nem kapom.nem erzem semmilyen gormaba.mondok pl anyukája még mindig védte a Jocit,pedig látta,hogy viselkedet velem,és tudja nagyon hogy nincs igaza.most hiába a fia.en meg nen a lánya hiába a rokonom láttom hogy ha valaki nem igazságos akkor kitartok mellette hiaba a rokonom,de ö nem így tett,pedig látta,hogy viselkedik velem a fia.Rendes nö vagyok azt már kiszurta mindenki.Nem tartom igazságosnak amit tett velem a barátom 2év alatt,olyan bánásmodott kaptam amit nem is érdemelném.A nagy pofáju nöket,pl asszonyat azt nem is bántotta,pedig nekem is volt hogy beszólt.Nem érzem igazságosnak helyet adtam a kiságyamba a szívembe,annyit szenvedtem kicsilányként is,hogy szinte minden nap sírok,nem jó rz az élet,
2016. júl. 21. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak rémlik 1-2 dolog,de a Jociról beugrott,tettél már ki kérdést.

Mi lenne,ha otthagynád az embert?

Ahelyett,hogy itt cinkeled egész nap.

2016. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fú, én nem is értem azt ami itt le van írva. Ugye tudod hogy ez a felnőtt párkapcsolatok kategória? Vagy te 25 évesen készülsz érettségizni? Irányított fogalmazás hogy ment? :)
2016. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Megpróbálod nem idehányva, értelmesen megfogalmazva leírni?
2016. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első XDDDDDDD
2016. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Es akkor, most kerlek ird le magyarul is, mert ezt a nyelvet szerintem itt sokan nem ismerjuk fel.
2016. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenkém,miért ír esszét az,aki két épkézláb mondatot sem tud megfogalmazni?

Ki szólt be? Milyen sötétség? (bár itt van sötétség bőven)

Hova megy/nem megy a barátod?

2016. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold újra a fogalmazást.Ebből itt semmit nem értek, hiába olvastam el többször is.
2016. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!