Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tud kiállni értem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kiállni értem, vagy nem is akar?

Figyelt kérdés
Pl este jöttem haza sötét volt ,nem jött ki elém csak nyolc háznyira jött csak elém,egyedül kellet a sötétbe hazamenni,közvilágítás 5km tert.A srácal össze találkoztam aki beszolt addig neg nem volt ott a baratom.És kérdezte,hogy ki volt az ,mondtam hogy mit mondott.De mivel sötét volt nem láttam az illetöt .Annyira mélyen érintett a dolog,hogy még azóta is tart.De ha ott lett volna észre vehette volna.Más nem tudom,hogy reagált volna.

2016. júl. 21. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Más erre úgy reagál, hogy nem várja a pasijától hogy varázsló legyen...

Eddig is így jártál haza, nem tudhatta ő se, hogy pont most valaki beszól. Egy beszólás szerintem amúgy se akkora trauma, hogy napi 92 kérdésben témázz rajta.


Másrészt, ha nincs is ott, hogy a pi.csába álljon ki érted?! Lásson a jövőbe?! Vagy véres habbal a száján menjen neki az éjszakának, hogy megtaláljon valakit, akiről te se tudod, kicsoda, és ölje meg?! Komolyan nem értem...


Amúgy érezd magad megtisztelve, más elé egyáltalán nem tud kimenni a párja. Nem ő tehet róla, ha te összefutsz egy gyökérrel éjjel, erre neked kell felkészülni.

2016. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom annyira meghatott, hogy írni is elfelejtettél
2016. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem várnám el senkitől, hogy kijöjjön elém, akkor sem, ha nincs közvilágítás, nem vagyok 5 éves, nem félek a sötétben.


2. Ha beszólnak nekem, senkitől nem várom el, hogy "megvédjen" vagy beszóljon az illetőnek, általában figyelmen kívül hagyom és teljesen lepereg, ha viszont nem, köszönöm szépen, nekem is van szám, amit ki tudok nyitni.


Magyarán sehogy sem érintene egy ilyen pitiáner baromság, amit képes vagy így felfújni, meg 3 értelmetlen kérdést kitenni a témában.


Mégis mi a francot vártál tőle, mit csináljon? Menjen oda és indítson a semmiért balhét? Olvasson a gondolataidban esetleg, vagy mondtad neki, hogy ezt várod? Mi a problémád?


Mentél haza, valaki beszólt, nabumm, tragédia, valóban. Nem gondolod, hogy fel kéne kicsit nőni és abbahagyni a semmin való rinyálást?

2016. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba, hogy állandóan felteszed ezt a kérdést Jociról.
2016. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
Kicsit jobbra sikerült, harmadjára tökéletes lesz.
2016. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Em sem varom el,kepzeld nem jott ki elem de az oncidens a faluba tortent,mindenkirrz kimennek milyen egy elkenyesztett vagy ..12345
2016. júl. 21. 17:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő is ott volt csak nem halotta hogy mit mondott,és igazo beszolas ez nem ronya
2016. júl. 21. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hányszor hányod még ide ezt a kérdést, te hisztizel a nagy büdös semmin, akármit hablatyolsz, nem tudsz szépíteni rajta.


Amúgy jobb lenne, ha nem részegen írkálnál ide, mindenki többet értene belőle..

2016. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj meg írni.
2016. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
Most hirtelen mintha újra kevésbé menne a fogalmazás
2016. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!