Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy segíthetnék a hugomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a hugomnak?

Figyelt kérdés
Beleszeretett egy nős férfiba. Nem akar tőle semmit ezt nagyon jól tudom, mert ismerem. Viszont azt látom, hogy a férfinak sem közömbös a hugom. Az ahogy ránéz, mikor összefutunk vele, nemrég találkoztunk vele és odaült a testvérem mellé, volt egy kis hely közöttük, de szinte teljesen egymás felé voltak fordulva, pedig nem is figyeltek egymásra. Szikrázik köztük a levegő. A hugom nem akar beszélni róla, ha csak szóba kerül, szomorú lesz. Mostmár azt mondja, hogy nem érez iránta semmit, pedig tudom, hogy most is szereti. Nagyon szép lány, sokan próbálkoznak nála, de nem ismerkedik. Azt mondja nincs rá szüksége. Kicsit úgy érzem, hogy teljesen reményvesztett lett ezen a téren. Nem tudom hogy segítsek neki. Szóba kerül ez a férfi és rögtön hárít. Hogy segítsek neki? Mit csinaljak?

2016. júl. 4. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ő élete, ha szereted a húgod, akkor hagyd. Mint testvér ajánld fel a segítséged, akár csak, hogy beszélgetsz vele, de ha ő nem akarja, akkor ne üsd bele az orrod a magánéletébe. Akit szeretünk annak elfogadjuk a döntéseit és felajánljuk, hogy támogatjuk, segítünk neki, HA szüksége van rá és kéri!
2016. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég nehéz nézni, hogy maga alatt van. Félek, hogy elfojt magában mindent. Nem jár el sehova,teljesen érdektelen. Ezek lehetnének a legszebb évei, de ő több, mint 1 éve ezzel a férfival foglalkozik. Tehetetlennek érzem magam
2016. júl. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!