Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szoltatok volna ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoltatok volna ha ezt mondja nektek a parotok?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt mondta a parom akivel 1 eve vagyok hogy csak a mosolyom tetszik neki semmi mas...erre vissza kerdeztem hogy egyaltalan semmi?!! Es azt mondta semmi az eg vilagon csak a mosolyom...hat basszus es mikor nem mosolygok akkor nem is tetszek neki vagy mi?? Ti mit gondolnatok ?

2016. jún. 24. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te kérdező, küldenél nekem egy képet a mosolyodról?

Még a végén kiderül, hogy senki nem kövezheti meg a srácot.

2016. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt bóknak szánta. Szerelmesen nézva épp a mosolyod tetszett neki igazán (ahogy nekem így lejött ebből), csak nem fejezte jól ki magát, nem jött rá, hogy mekkora baromságot beszél, és hogy neked ez pont szarul fog esni, és nem jóérzéssel fog eltölteni. Beszéld meg vele, ha ennyire zavar, és pont. Ezen ne kattogj, nem kell fennakadni egy ilyenen.
2016. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*nézvE
2016. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy akkor mostantól szex helyett vicces állatos videókat fogtok nézni, és akkor majd gyönyörködhet benned
2016. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!