Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltatok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltatok hozzá, ha a párotok kicsit szegényebb körülmények között él?

Figyelt kérdés
Nem teljesen szegény, csak kicsit visszafogottabb. Legjobban a 15-20 éves korosztály érdekel, de várom mindenki hozzászólását.
2009. márc. 20. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
19 éves lány vagyok. Engem nem érdekelne, ha a párom szegényebb lenne. Ha valahova mennénk, akkor fele-fele lenne a számla. Mondjuk nálam ez természetes, nem hagyom, hogy a fiú fizessen. Nem várom el, hogy a barátom ajándékokkal lepjen meg, vagy hogy ő tartson el. Számomra sokkal fontosabb, hogy milyen ember. Tudom, hogy a mai világban sok ember csak a külsőségek alapján dönt, de engem nem érdekel, hogy valaki milyen márkás cuccokban jár, meg milyen telefonja van. A lényeg, hogy szeressen.
2009. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem a pénzéért kell nekem egy fiú. ha nem pályázik az én(mi) pénzünkre, akkor nem zavar.
2009. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben vagyok, és nem zavar. Nem azt mondom, hogy szemmel láthatóan szegényebb, de akik ismerik a családját, tudják, hogy szegényebbek, mint az én családom. Nincs ezzel semmi baj szerintem, nem zavar, kellemetlenség sem adódott ebből. Maximum annyi, mikor elkezdünk veszekedni kasszánál, hogy ki fizet, de ez "gazdagabb" pasiknál is előfordulhat :D


20/L

2009. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem érdekel. Nem azért szerettem bele, mert gazdag lenne. Ő néha korábban felhozta, hogy én hol lakok meg ő hol lakik, de mondtam, hogy engem ez egyáltalán nem érdekel.

Akinek jobb az anyagi helyzete, az könnyebben elfogadja ezt a dolgot. Az a baj, ha a párja nem tud ebbe beletörődni. Ott bajok lehetnek. Nálunk szerencsére semmi probléma :)

20L

2009. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

16éves lány vagyok

nekük is igy van a barátom elég szegény persze érthetö keretek közt.néha rossz ha látod hogy az ismerösök a kicsit gazdagabb pasijaiktol megkpanak sok dolgot de te nem...és csak te veszel neki.

de ha igazán szereted akkor nem is veszed észre hogy szegény

2009. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Még 1 kérdés: Mit szólnátok hozzá ha a párotok háza is kicsit régebbi (persze ez se olyan ami szétdől) lenne. Ütött-kopott fürdö wc, szval inkább az évek során megviselt ház.
2009. márc. 20. 18:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

semmit, nem a pénze miatt szereted és nem is a csillivilli fürdője miatt nem?


ha zavar hogy enm halmoz el ajándékkal, meg nincs annyi pénze akkor ne legyél vele, h ameg nem akkor csak hajrá

2009. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam náluk, és igaz a ház jól nézett ki meg rossz szavam nem lehetett semmire, csak a wc-jüktől féltem, mert nem volt benne igazán víznyomás, és attól tartottam minden használatkor, hogy nem megy le :D Attól hogy a ház és a benne lévő dolgok nem újak voltak, engem még így se sikerült eltántorítani attól hogy visszamenjek :) főleg mert szívesen fogadtak, megismerhettem a családját is, és így csak még inkább szeretem :) 21L
2009. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mit mit? Mit lehetne szólni szerinted? Kiröhögni? Lesajnálni? Akkor nincs szeretet se, nemhogy szerelem. Butaság az egész kérdés, már bocsi :) Nem azért szeretünk valakit, mert van/nincs pénze.
2009. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban az én családom a kicsit "szegényebb"-szerintem ez nem a megfelelő szó rá :D-,de ez azért van,mert engem és a tesómat anyu egyedül nevel,barátoméknál pedig ő az egyedüli gyerek,és a szülei együttvannak.De nem jelentősen vagyunk mi szegényebbek,szóval csak annyi a különbség,hogy nem megyünk Tunéziába nyaralni,meg wellnesshétvégére.Ugyanolyan állapotú házban lakunk,meg nincs kirobbanó különbség,szóval nem zavar ez senkit sem.Én is megszoktam hívni a páromat vacsizni,vagy inni egy csokit vagy akármi,és ő is engem.Ezen nem kaptunk még soha sem össze.De én biztosan rosszul érezném magamat,hogyha a barátom rossz körülmények között élne.Nem zavarna,hogy ő szegény,de sokszor rosszul érezném magam amiatt,hogy én tényleg mindent megkapok,ő pedig csak keveset.Szóval a kérdés jó,nem tudom mi lenne ebben a helyzetben,de valószínűleg rosszul érezném magam.
2009. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!