Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szoltatok volna ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoltatok volna ha ezt mondja nektek a parotok?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt mondta a parom akivel 1 eve vagyok hogy csak a mosolyom tetszik neki semmi mas...erre vissza kerdeztem hogy egyaltalan semmi?!! Es azt mondta semmi az eg vilagon csak a mosolyom...hat basszus es mikor nem mosolygok akkor nem is tetszek neki vagy mi?? Ti mit gondolnatok ?

2016. jún. 24. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem bírtok normálisan kommunikálni egymással?
2016. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami félreértettél. Ő pasi, és nem úgy fogalmaz, mint a nők.
2016. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Örülj hogy legalább az tetszik neki benned.
2016. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem ezt mondta, vicces lenne :)
2016. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pedig ezt mondta...csak a mosolyom ami tetszik neki semmi mas es ezt erzem is mert allandoan nevetett -.-
2016. jún. 24. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor ez még mindig jobb,mint az én előző pasim. Ő arra a kérdésemre, hogy mi tetszik neki bennem, azt felelte, hogy a seggem. Akkor tudtam: ennek vége...

Persze, a ti helyzetetek ennyire szerintem nem durva, nálunk azért más bajok is voltak, de én ezen nagyon megsértődtem. Annak ellenére, hogy azon a testrészemen sokat dolgoztam, hogy úgy nézzen ki :)

2016. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elhinni, hogy konkrétan azt mondta, hogy egyáltalán semmi más, amikor visszakérdeztél. Szó szerint mit mondott? Nem csak félreértetted?

Amúgy meg ha nevetett, akkor lehet poénkodott csak, és próbált szívatni kicsit, cinkelgetni.

2016. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igy mondta: Imadom nezni a mosolyodat es hallgatni is. Csak a mosolyod tetszik benned.

En: Csak a mosolyom? Most ez komoly?

Baratom: Igen! Semmi mas csak a mosolyod (es tetotol talpig vegig nezet rajtam)

En: hat de es ez igy jo hogy csak a mosolyom????

Baratom: nekem nagyon jo amig latom a mosolyod..


Es ez utan meg a kepembe mondta hogy szeret....

2016. jún. 25. 02:32
 9/14 A kérdező kommentje:
* nem a mosolyomat hallgatni hanem hallgatni amikor nevetek
2016. jún. 25. 02:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Tipikus. Nem egy nyelvet beszéltek. Ő azt hitte szépet bókol.
2016. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!