Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy 20-21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy 20-21 éves nővel, akinek van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy egy éves lánya, 21 éves, és nincs kapcsolata, pedig szeretne. A gyerek apja lelépett rögtön a születése után. Nektek kizáró ok, ha gyereke van a kiszemelt nőnek?
2016. ápr. 29. 16:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Én még csak 23 vagyok, még vannak éveim hátra a tanulásból. Mikor végre kikerülök a munkaerőpiacra és végre lesz pénzem azt tenni, amit akarok, akkor szeretném, ha lehetőségem is lenne rá. Valljuk be, egy gyerek kompromisszumokkal jár, és úgy érzem, hogy nem vagyok attól se önző, se rossz ember, hogy nem akarok még egyből ekkora elkötelezettséget az életembe.
2016. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 90-ben született F.. ***** válasza:
95%

"Miért? Mert egy felelőtlen, gondolkozni képtelen gyereknek tartom."


Ez azért nem fekete és fehér.

Tegye a szívére az ember a kezét és mondja azt, hogy nem sexelt egyszer sem védekezés nélkül. Én is csináltam. Hiába volt odafigyelés, meg önerő és társai, ettől még védekezés nélküli volt.

Na ilyenkor jöhet a galiba, amikor mégis terhes lesz a lány.


Remélem az életedben nem kell egyetlen olyan nehéz döntést sem meghoznod, mint azt, hogy elvetesd e a gyereket vagy sem.

Szerencsére nekem nem volt ilyen problémám, de ismerek olyan lányt, akinek volt.


Ő végül az abortuszt választotta, de hetekig rágódott a nap minden percében szinte, hogy mit tegyen.

Nem arról van szó ugyanis, hogy paradicsomos vagy tejfölös alappal kérem a pizzát, hanem egy emberi életről.

Hiába nem várt, hiába nem akart emberi életről, de arról. Lehet hülyézni, butázni, hogy "mé nem védekezté". Persze, de pont ezzel kezdtem, hogy tegye fel a kezét, aki ne próbálta volna már ("na csak 1 kicsit gumi nélkül, hagy érezzem" vagy "az elején picit gumi nélkül")...blablabla.


Balesetek megtörténnek. Teljesen meg tudom érteni az összes olyan lányt, aki végül nem megy el abortuszra és úgy dönt, hogy felneveli a gyereket.

Továbbá az abortusz az nem egy anyajegy levétel szintű művelet, hanem következményei is lehetnek. Előfordulhat, hogy soha többé nem lehet gyereke a lánynak. Na most ott vagy 20 évesen (ami már nem annyira fiatal, mert nem 15-16 évesről van szó) és tudod, hogy valamikor szeretnél gyereket.


Tényleg ennyire fekete/fehér alapon elvetetnéd és "lesz ami lesz?". Tényleg ennyire nem érdekelne, hogy most egy emberi életet oltasz ki?


Nem mondom. Tényleg vannak olyan emberek (sőt a többség olyan), mint amilyennek tartod őket, de vannak kivételek.


Tovább megyek. Édesanyukám a testvéremmel úgy lett terhes, hogy fogamzásgátlót szedett. Nem nagy rá az esély, de előfordulhat. Ő miért lett volna felelőtlen?


Alapból a gyerekvállalás nem egyszerű manapság, sok pénzt igényel. Még úgy is nehéz, ha két fiatal próbálja felnevelni, nem hogy egyedül.

Remélem a sok "aki fiatalon/véletlenül terhességből szül az idióta és felelőtlen szardarab" gondolkodású ember legalább picit nyitottabb lesz a témához.


Nem kell ettől nyitni a gyerekes anyák felé, de azért ne írjunk már olyan fasságokat, amiket olvashattunk itt.

2016. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
63%

A gumin kívül van pl fogamzásgátló ,spirál ,stb...

Nem kötekedni akarok ,de felelötlenség védekezés nélkül sexelni.

Dehát néha megondolatlan az ember. És ahogy írták ,tegye fel a kezép az aki nem sexelt véekezés nélkűl. Énis csináltam párszor.

Sztm addig nem kéne elitélni senkit ,amig nem ismerjük ,nem tudjuk a körülményeket.

Ez h valaki felelötlen kijelentést tesz...

N25

2016. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%
A szívemre teszem a kezem, 23 évesen még sosem szexeltem védekezés nélkül. Ha meg előfordulna, még mindig ott az eseményutáni tabletta.
2016. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
47%
Láttam én már olyan nőt, akinek gyereke van, mégis összejönnék vele, annyira normális és jól néz ki.
2016. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ha valaki szereti akkor elfogadja így ahogy van. Sőt igaz sokszor hogy aki mondogatja hogy nem neveli másét az kifogja majd... Tesóm is mondta, kapásból két kamasz gyerekes 15évvel idősebb csajt fogott...

Kortársat nehéz vele találni, mert ilyenkor még sokakat a szülők tartanak el, sokan ekkor érettségiznek, mennek egyetemre, kezdenek bele bármibe ami az élet, még magukat se tudják eltartani, nem hogy egy gyesen lévő anyukát és gyereket. Ha lejár a gyes mi lesz? A gyerek nélküli pályakezdő/végzettség nélküliek is bajban vannak, nem hogy ha egyedülálló anyuka. Borzasztó nehéz. Kezdő sőt néha jobb fizetésből sem lehet eltartani egy emberként a családot, abból lakásra gyűjteni, élni!! mert jó lenne, plusz gyereket nevelni piszok nehéz. Nagyon sok pénz és áldozat, ha van egyáltalán. Nem mindenki vágyik rá és nem ez a terve. Van aki nem fogadja el más gyerekét, nem az ő hibája, nem ő az igazi ennyi.

Idősebb, jobb fizetéssel, egzisztenciával rendelkezővel van erre esély, de az pedig nem feltétlen fog ilyet keresni, ha tudja hogy lehet jobb.

Az szokott a gond lenni, hogy el se kezdődött még az élete az embernek, nem élt együtt senkivel, így nem is ismeri annyira, a felelősség pedig odaszakad és a pasi lelép. Ez nem új sajnos vagy nélküle döntöttek (haver bnője így erőszakolta ki az összeköltözést, 2 25éves hitel van a nyakukba és csak a srác dolgozik,a csaj avonozik).


A lényeg hogy az elején legyen ez megbeszélve.


Amúgy én tablettát szedek amióta élek nemi életet, előtte kezdtem el, szóval nem volt sose védekezés nélkül, az elején pár hónapig még gumi is volt mellé. Sőt küldtem pasit std vizsgálatra is, hogy ha én voltam és rendben vagyok, akkor ő is legyen. Pár év múlva fogom abbahagyni, amikor gyereket akarunk.

2016. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2016. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
grega man hazudik, én leveleztem vele és mikor elárultam h van egy kisfiam soha többé nem írt. L29
2016. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
41%
Miért kell bántani azokat a nőket akik gyereket szülnek? manapság állandó jelleggel megy ez itt a gyakorin h így sz.rok meg felelelőtlenek és a legrosszabb hogy ezt olyan emberek írják akiknek nincs is gyermekük és nincsenek tisztában azzal hogy ez mivel is jár, olyan szomorú ezeket olvasni, pl a szocializmus idején, jó tudom már rég elmúlt, csak példa, szval akkor pont az számított cikinek ha 20 évesen még nem volt gyereked.ennek a lánynak nagyon nehéz lehet, mi párommal ketten neveljük gyermekünk de még így is nehéz nem hogy egyedül, remélem talál egy olyan férfit aki elfogadja.
2016. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
43%
#29: Fuss neki még egyszer. Itt senki sem bántott senkit sem azért, mert gyereke van.
2016. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!