Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti összejönnétek egy pasival, akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

Én most pont egy ilyen helyzetben vagyok. Az egyik legjobb barátnőm bátyjáról van szó, aki 26 éves. Kezdetben csak haverok voltunk, nem akartam tőle semmit, mert nem tartottam megbízhatónak és hűségesnek. Aztán szép lassan összemelegedtünk, olyannyira hogy néha már nyilvánosan is úgy viselkedünk, mint egy pár...ebben pedig elég nagy szerepe volt a fiának. (Aki 6 éves) nem ő neveli, de sok időt töltenek együtt, és az utóbbi időben sokszor előfordult hogy az apa-fia napból apa-fia-én nap lett. Borzasztóan imádja a fiát, én meg teljesen elgyengülök ha együtt látom őket. Nagyon jó apa, és valamiért ez nekem imponál.


Most pedig teljesen egyenesen megmondta, hogy szeretne ha köztünk több lenne. De nem tudtam válaszolni, mert elbizonytalanodtam. Nagyon jól kijövök a kisráccal, de részben miatta is vagyok bizonytalan...


Nem tudom mit csináljak, nagyon bejön nekem ez a pasi, nagyon jól érzem magam vele, és egyre többször érzem azt, hogy igénylem azt, hogy velem legyen...de nem tudom, érdemes lenne-e belevágni úgy, hogy tudom, soha nem leszek nála első...


Ti mit gondoltok erről a dologról? Belemennétek?


18L


2016. márc. 25. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen semmiképpen.
2016. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, 18 évesen mit mondtam volna. Most 30 múltam és simán. (Bár van párom, tehát csak teoretikusan gondolom, mielőtt bárki azzal jönne, hogy csak elkeseredettségemben válaszolom ezt.) Amikor a jelenlegi párommal összejöttem 25 évesen, akkor már tudom, nem zavart volna a gyerek.


És igen, lehetsz az első számú nő az életében. A gyerek az más. Próba szerencse!

2016. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ez felmerűlt benned ,lehet nem lenne jó ha öszejönnátek. Mert teis tisztába vagy vele h a fia lenne az első,ami alap dolog egy normális embernél.

Ugyan nekem van egy lányom,a páromnak nincs,nem is szeretne már. Ő teljesen elfogadta a lányaként tekint rá.

Amikor még nem volt gyerekem ,volt olyan párom akinek volt egy fia. 3 éves. Nagyon megszerettem és soha nem volt gond.

2016. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem szinte minden hasznos, amit az ember nagyon szeretne megtenni.

Az hogy lehet, hogy sokszor előfordult már, hogy apa-fia-te nap lett, és még csak le sem írtad, hogy szerelmes vagy?

Én legalábbis szerelem-párti vagyok, és ez esetben a kérdés fel sem merülne, úgy belekezdenék, hogy ihaj :)

2016. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e...talán még nem :)
2016. márc. 25. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Azt, hogy jobb pasit talán sosem fogsz találni, és nyugodtan összejöhetsz vele.

De csak akkor ha kész vagy az elköteleződésre. Ha összejöttök, akkor ő már nem fog kidobni téged. De csak akkor "rabold" az idejét, ha megtartod.

2016. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha ennyire bizonytalan vagy,nagyon nem állsz kész arra,hogy egy apukával járj.Ott bizony te másodhegedűs vagy,mert normális ember és a gyereke az első.Meg 18 évesen sok az a 8 év különbség.Pláne a te agyiszinteddel.


22/N

2016. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy egy kérdésből sikerült leszűrnöd, milyen is az "agyi szintem" :)
2016. márc. 26. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem. A Te eletkorodban meg plane nem.

N

2016. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:

A plusz kommented alapján mindennek tűnsz,csak 18 évesnek nem.Itt izélsz,hogy jaj elolvadsz,mire meg szerelmet vall a pacák,meghátrálsz.Nem túl érett.Ilyen fiatalon amúgy se kezdjen az ember apukával,pláne ha bő 5 évvel idősebb.

2016. márc. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!