Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek csóró pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek csóró pasival?

Figyelt kérdés

#nő #csóróság #pénz.pasi
2015. márc. 15. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jókerdes
2015. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehógy 15L
2015. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést fordítva is magadba, összejönne a pasi veled ha csóró lennél?
2015. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiii ***** válasza:

Sok mindentől függ, de össze.

Függ attól, hogy oké, anyagilag nincs rendben, de szellemileg, lelkileg és fizikailag "rendben" legyen.

Aztán függ attól, hogy milyen komoly a kapcsolat. Tőle akarom-e a gyerekeimet. Én hogy állok anyagilag.

Utálom a pénzkérdéseket, tök jól ellennék nélküle, de sajnabajna igazodni kell a világhoz, és én nem szeretnék úgy gyermeket, hogy ne tudjam, mit adok neki enni másnap.

Bár, ha óóóóóóriási szerelem van, akkor összejönnék mindezektől függetlenül is.

2015. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz csóróság alatt?
2015. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem zavarna titeket hogy nem tudnátok menni sehova, nem tudna venni nektek semmit, igénytelen az öltözködése stb.
2015. márc. 15. 21:09
 7/11 piriiiii ***** válasza:

Azért legalább legyen ápolt, egészséges, ne bűzölögjön, legyen pénze fürdővízre és normális ruhákra... annyira csak nem csóró, hogy ezek ne legyenek meg.

Jól tud esni, ha megajándékoz néha a párom, meg ilyenek, de mondjuk sokkal-sokkal jobb az, ha elmegyünk együtt túrázni. És az ingyen van.

2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez azt jelenti,hogy nincs audi a8-asod?
2015. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy összejövök vkivel még nem tőle akarok gyereket. Mármint kitudja mi lesz még ...

Az meg, h csóró nem érdekel. Sőt mivel én annak tartom magam, jobban örülnék, ha a csóró pasik buknának rám.

Eddig többnyire mindig pénzesek voltak és rosszul éreztem magam velük.

Az meg, hogy gyerek, meg ilyenek nem tőle akarok még gyereket. Ha eljutunk odáig megteremtjük együtt!

2015. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én nem, mert én is pasi vagyok. Valahogy jobban szeretem a női nemet.
2015. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!