Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek csóró pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek csóró pasival?

Figyelt kérdés

#nő #csóróság #pénz.pasi
2015. márc. 15. 21:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

Na ezzel az őszinte válaszommal biztosan nem leszek népszerű. De akkor is megmondom őszintén, hogy semmiképpen nem kezdenék csóró pasival. Tudjátok miért? Kétszer is megpróbáltam és totál szívás volt az életem. Hadd ne részletezzem miért...Elég annyi, hogy magamra semmit sem tudtam költeni büntetlenül a saját pénzemből, állandóan ment az ugatás emiatt.

És csakhogy tisztázzuk, én nem akarnék eltartott nő lenni, nekem nem tetszene az ilyen életforma. Dolgozó nő vagyok, keresek pénzt magam is. Most például új állásom lesz, ahol egy idő után a havi nettó félmillió forintot is megkereshetem. Sőt idővel még ennél is többet. És kötve hiszem, hogy bármelyik pasi is örülne annak, ha az én jövedelmem lenne több.

Én támogatni fogom édesapámat a pénzből, amíg él, ez lesz az első számú kiadásom továbbra is. Nem fogom egy csóró pasira költeni, ahogy gyerekre sem, mivel sosem leszek anya. Ezenkívül rémesen hiú nő vagyok, ami azt jelenti, hogy senki miatt nem lennék hajlandó kevesebbet költeni magamra.

Nem azt mondom, hogy nem lennék jószívű a párommal, nyilván kapna tőlem akár ajándékot is. Sőt, a magam részéről igyekeznék mindent megadni.

De őszintén szólva arra is vágyom, hogy az a férfi (direkt nem a pasi szót használom) bőkezű legyen hozzám. Mert nemigen volt erre példa az életemben. Igenis jó érzés, ha egy nőt elhalmoznak mindenféle földi jóval. Cserébe ezért hajlandó lennék sütni-főzni, igazán szép tip-top házban várni finom étellel. Nem vagyok kimondottan házias de ha ilyen jó dolgom lenne, képes lennék fejlődni. Én híve vagyok a viszonzásnak és a kölcsönösségnek.

Senkit nem nézek le, aki csóró, félreértés ne essék. Csak egyszerűen sem a magam részéről sem bárki más miatt nem választanék ilyen életet. Én évekig az voltam, bevallom. Hiába dolgoztam látástól vakulásig. Ez az új munkalehetőség számomra egy új kezdet anyagilag is. Mostmár magasabb szinten leszek. De legyünk őszinték, senkinek nem jó a csóróság, semmilyen előnye nincs, csak ezernyi hátránya.

Van egy ismerősöm, aki egy totál szegény pasival él együtt . Pontosabban ez már múlt idő, mert nemrégiben felmondta a tulaj az albérleti szerződést, mert nem tudták tovább fizetni. Ez a pasi nem nagyon igyekszik, hogy többet keressen, mint havi 130.000 Ft. Nagyon kényelmes volt számára, hogy a barátnője fizette az albérlet háromnegyedét, hogy rengeteget túlórázott, hogy legyen valamennyi pénzecskéjük. Sőt előtte három hónapig konkrétan a barátnője tartotta el. Na látjátok ezért nem kellene nekem ilyen kaliberű pasi. És egész nyugodtan nézzen bárki aranyásó ribinek le fog peregni rólam. Én igenis ragaszkodom ahhoz,hogy milyen férfira vágyom. És nem fogom többé lejjebb adni.

2023. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!