Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti összejönnétek egy pasival, akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

Én most pont egy ilyen helyzetben vagyok. Az egyik legjobb barátnőm bátyjáról van szó, aki 26 éves. Kezdetben csak haverok voltunk, nem akartam tőle semmit, mert nem tartottam megbízhatónak és hűségesnek. Aztán szép lassan összemelegedtünk, olyannyira hogy néha már nyilvánosan is úgy viselkedünk, mint egy pár...ebben pedig elég nagy szerepe volt a fiának. (Aki 6 éves) nem ő neveli, de sok időt töltenek együtt, és az utóbbi időben sokszor előfordult hogy az apa-fia napból apa-fia-én nap lett. Borzasztóan imádja a fiát, én meg teljesen elgyengülök ha együtt látom őket. Nagyon jó apa, és valamiért ez nekem imponál.


Most pedig teljesen egyenesen megmondta, hogy szeretne ha köztünk több lenne. De nem tudtam válaszolni, mert elbizonytalanodtam. Nagyon jól kijövök a kisráccal, de részben miatta is vagyok bizonytalan...


Nem tudom mit csináljak, nagyon bejön nekem ez a pasi, nagyon jól érzem magam vele, és egyre többször érzem azt, hogy igénylem azt, hogy velem legyen...de nem tudom, érdemes lenne-e belevágni úgy, hogy tudom, soha nem leszek nála első...


Ti mit gondoltok erről a dologról? Belemennétek?


18L


2016. márc. 25. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Cinkes.

20 évesen csinált egy gyereket, de 26 évesen már az anyával rég nincs együtt.

A gyereke most se az első, ha hármasban randizok: nem csak vele tölti azt a kevés időt, amíg láthatás van. És veled se akkor randizik, ha csak ketten vagytok. Nekem ez olyan, mintha a gyerekkel akarna becsajozni.


18 évesen pláne nem jó partner.

Még te se állsz a saját lábadon, ő meg 12 évig fizet gyerektartást, minimum!


Kavarni se érdemes, akkor meg a gyerek miatt lesz bűntudatod.


A helyedben hagynám. Lesz jobb

2016. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért szoktunk kettesben is lenni, programokat szervezni, úgy is, ha nincs ott a kissrác. Bár nekem azzal sincs bajom, ha hárman vagyunk :) csak volt rá pl. hogy voltunk x helyen, és odajött hozzám egy néni, azzal a tipikus szöveggel hogy "nagyon szép család vagytok, aranyoskám, tartsd meg ezt a fiút, nagyon összeilletek. De olyan kis fiatalnak tűnsz, és máris van egy kisfiad?" Amúgy nem ismert a néni, csak ránknézett, és gondolomezt szűrte le. Nagyon gáz volt, nem is az hogy most magyarázkodjak neki, hanem a tudat, hogy egy családnak látsszunk...tényleg nem tudom, nagyon össze vagyok zavarodva..
2016. márc. 26. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!