Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy 20-21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy 20-21 éves nővel, akinek van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek van egy egy éves lánya, 21 éves, és nincs kapcsolata, pedig szeretne. A gyerek apja lelépett rögtön a születése után. Nektek kizáró ok, ha gyereke van a kiszemelt nőnek?
2016. ápr. 29. 16:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%
Isten ments.......nem akarom más gyerekét nevelni..
2016. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám egy feltétellel: Hogy tőlem is szeressen majd gyereket, mert sajátot szeretnék, amióta eszemet tudom apa akarok lenni, és miért ne nevelhetném másét is, csak emberkét kezeljen ne csak apapótlékként.
2016. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
És 27 vagyok.
2016. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%
Nem jönnék vele össze és nem a gyerek miatt. A gyereket elfogadnám, idővel akarok is majd örökbe fogadni. De az a nő, akinek 20 éves korára gyereke van és olyan pasitól, aki lelépett, nem kell. Egyszerűen nem tudom sokra tartani, ha még azt sem vette észre, hogy milyen pasinak szült gyereket.
2016. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
"Nem jönnék vele össze és nem a gyerek miatt. A gyereket elfogadnám, idővel akarok is majd örökbe fogadni. De az a nő, akinek 20 éves korára gyereke van és olyan pasitól, aki lelépett, nem kell. Egyszerűen nem tudom sokra tartani, ha még azt sem vette észre, hogy milyen pasinak szült gyereket." EZ nagyon durva. És főleg azért mert pasiként mondom, hányingerem attól,hogy egy-két pasi mit meg nem tesz egy d..ért! És lehet,hogy szerette a pasit, és az hogy korán szült? Rengeteg ismerősöm szült így és nem kevésbé rossz anya mint aki később szül.
2016. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Ami azt illeti én megértem azt a férfit, aki nem akar semmit egy 20 éves gyerekes nőtől.. És nem önmagában a gyerekkel van a probléma, hanem a korával és a gyerekkel.


Ha valaki 28 évesen egyedül marad az 1-2 éves gyerekével az számomra sokkal elfogadhatóbb, mint az aki alig múlt 20, de máris van egy 1 éves gyereke és egyedülálló.

Miért? Mert egy felelőtlen, gondolkozni képtelen gyereknek tartom. Eszembe nem jutna 19 évesen nulla kapcsolatra (igen, ha 3 éve vannak együtt, ez akkor is nulla), élettapasztalat, netán végzettség, munkatapasztalat nélkül gyereket szülni.


N

2016. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
8%
GregaMann az a durva, hogy nem tudsz egy szöveget értelmezni. Nem azt írtam, hogy azzal van bajom, aki fiatalon szül. Azzal van bajom, aki olyannak szül, akit még nem is ismer komolyabban és képtelen átgondolni a felelősséget, ami a gyerekvállalással jár.
2016. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%
"akinek 20 éves korára" Én tudok értelmezni, te nem tudsz fogalmazni, mert ha csak a mondat végét írod le,hogy olyan pasitól aki rögtön lelép. Így a te egész mondatod más.
2016. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%

"De az a nő, akinek 20 éves korára gyereke van és olyan pasitól, aki lelépett, nem kell"


Itt van szó szerint! Itt a koron van a lényeg,és nem én nem tudok értelmezni.

2016. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Jézusom. Máskor ne hangoztasd, hogy nem megy a szövegértelmezés. Feltűnt, hogy ott van az ÉS szócska? Tudod miért? Mert akinek 20 éves korára gyereke van és egy értelmes embertől, azzal nincs semmi gondom. Ahogy azzal sem, aki erre az oldalra jár ÉS értelmes válaszokat ad. De aki ide jár ÉS még a szövegértelmezéssel is gondjai vannak, attól kifutok a világból.
2016. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!