Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Összejönnétek egy olyan férfivel, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy 35 éves pasit,és később kiderült,hogy van egy olyan 7-8 éves fia.


Én viszont 27 vagyok még és nem vágyok ilyen "pótapuka" szerepre.

Sőt,igazán ha belegondolok nem is akarok soha gyereket.


Egy gyerekes pasinál mindig a gyerek lesz az 1.helyen,én pedig nem akarok 2.lenni.


Ti hogy látjátok ezt?


2016. márc. 13. 19:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

"nem akarok 2.lenni"


Nem is leszel második.

Te ott a harmadik leszel!

:)

2016. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Heterók is írhatnak véleményt,azért írtam ebbe a kategóriába,mert mégis családi jellegű a kérdés,és itt több választ kapok.


Írhatnak olyanok is,akik szingliként gyerekes illetővel ismerkednek/ismerkedtek.

2016. márc. 13. 20:02
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

"Egy gyerekes pasinál mindig a gyerek lesz az 1.helyen,én pedig nem akarok 2.lenni. "


Ezzel mindent elmondtál. Ha te ezt el tudod fogadni, akkor miért ne.

Ha nem, akkor el se kezdd.

És nincs jelentősége ebben az esetben, hogy ki milyen nemű.

2016. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nincs felesége.Nem "titkos szerető".

A gyerekét egyedül neveli.

Nincs anya a képben.

2016. márc. 13. 20:03
 5/28 anonim ***** válasza:
90%

Szóval nem hétvégi apuka. És hogyan terveznéd/terveznétek? Odaköltözöl hozzájuk? Csak azért, mert esetleges pótapukaként említed magad.

És vajon a kisfia tudja, hogy mi újság az apjával?

2016. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Szerintem tudja a gyerek.


Még nem találkoztunk,nem volt szó ilyesmiről.

Neten ismertem meg.

Aztán 1 hónap után nyögte be,hogy gyereke van.


Én elég későn kezdtem,23 évesen találkoztam először pasival,és nem igazán éltem ki még magam.

És az utolsó amire vágyok az,hogy úgy éljek,mint egy 40 éves,aki szülői értekeztelre jár.


Tini koromban sem éltem ki magam,nem szórakoztam.Így az én életemben nem aktuális ez a szint,szerintem...

2016. márc. 13. 20:12
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon kamu-szagú.


De, ha komoly a kérdés: nem normális az, aki párkapcsolatban egy szülő -gyermek kapcsolattal akar "versenyezni".

Ez kb. az "almát a körtével összehasonlítani" esete.

2016. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

".Így az én életemben nem aktuális ez a szint,szerintem..."

Akkor mi is a kérdés?

Mi mondjuk meg, hogy neked mi az "aktuális szint"?

Miért nem olvasol inkább, idióta kérdésekkel való trollkodás helyett?

2016. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Akkor inkább felejtsd el.

Nyilván nem ismerem az illetőt, de mi van, ha ő komoly kapcsolatot szeretne?

Sztem neked ez túl macerás kapcsolat lenne.

2016. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan kérdés, amikor mindegy, hogy valaki meleg-e vagy sem, mert a kérdés az, hogy akarsz-e mostoha lenni vagy sem.


Ha pasival együtt vagy, akkor a gyerekkel is ki kell jönnöd, egy idő után a sajátodként kellene tekintened rá, ahhoz, hogy ez müködjön.

Különben csak az egész csak megzavarja a gyereket, neki arra van szüksége ,hogy az apja stabil párkapcsolatban éljen, és párja őt is szeresse.

Szóval nem igazán az a kérdés, hogy 2. leszel, mert ha szereted a gyerket , akor nem gond, hogy el kell hozni az iskolából, ápolnii kell amikor beteg....


Szóval azon kell gondolkodnod, hogy tundád-e szeretni a gyerket , mintha az apja lennél.

2016. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!