Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Összejönnétek egy olyan férfivel, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg egy 35 éves pasit,és később kiderült,hogy van egy olyan 7-8 éves fia.


Én viszont 27 vagyok még és nem vágyok ilyen "pótapuka" szerepre.

Sőt,igazán ha belegondolok nem is akarok soha gyereket.


Egy gyerekes pasinál mindig a gyerek lesz az 1.helyen,én pedig nem akarok 2.lenni.


Ti hogy látjátok ezt?


2016. márc. 13. 19:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Igazából nem arra voltam kíváncsi,hogy nekem adjanak tanácsot.

Én tudom,hogy mit teszek.

Arra voltak kíváncsi mások ezt hogyan élik meg.


Alapvetően szimpatikus volt az illető.


Hát lehet csak én fogok ki ilyeneket,nem tudom.

Nekem nem gond a korkülönbség sem,csak a lényeg,hogy legyen fiatalos,független.


Megbántani sem akarom nagyon.Biztos ő már öregnek fogja érezni magét,ha ezt így rázúdítom.


Én még kalandozni akarok,élvezni az életet,nem egy monoton családi élethez alkalmazkodni,onnan jövök,a saját családomból,és nem vágyok arra,hogy 2 perccel azután,hogy megszüntem gyerek lenni,egyből "szülő" legyek...

2016. márc. 13. 20:26
 12/28 anonim ***** válasza:
47%
kamu kérdés
2016. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Még a párkapcsolatok terén is tapasztalatlan vagyok.

Lehet,hogy önző vagyok,lehet,hogy ez normális,nem tudom.

2016. márc. 13. 20:28
 14/28 anonim ***** válasza:

Az a nagy igazság, hogy ahol előző kapcsolatból gyerek van és az újdonsült párkapcsolat része, ott sosem lesz felhőtlen a boldogság. És mégy csak nem is hibás senki sem ebben, csak a dolgok természete teszi.


Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol a párom anyuka volt. (43 éves ffi vagyok, heteró kapcsolatokkal a hátam mögött)


Sajnos mindig egy kis alárendeltség maradt a dolgokban.

Egy szülőnek a gyereke a legfontosabb. Sajnos ott mindig hátrébb szorul az ember a ragsorban.


Persze intelligencia kérdése, hogy ezt ki hogy kezeli.


Aki normálisan áll a dolgokhoz, az nem tolja az új párja arcába erőszakosan a saját szülői mivoltát, aki nem, az meg olyan, mint Júlia, a tavaly nyári egy hónapnyi barátnőm, aki a harmadik randin már cipőboltba vitt és mutogatta, hogy mit fog venni a gyerekének.


Randin!!! Ismerkedő fázisban.


Ha lefektetitek előre a szabályokat, még jól is elsülhet a dolog, de sajnos rosszul is.

2016. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?


Nem életszerű amit írtam?


Lehet neked fura ez.

De tudod mikor én voltam tini akkor nekem nem volt lehetőségem megélni azt,amit a heteróknak.


Ezért is elvagyok késve vagy 10 évvel a korombeliekhez képest.


Lehet van aki ilyen idősen már gyerekre vágyik,vagy hogy gyerekes pasival éljen,legyen kapcsolatban.

Én viszont függetlenségre.

2016. márc. 13. 20:30
 16/28 A kérdező kommentje:

"Egy szülőnek a gyereke a legfontosabb. Sajnos ott mindig hátrébb szorul az ember a ragsorban. "


Pontosan.


Eleve elég vegyes érzéseim vannak a párkapcsolatokkal kapcsolatban.

Meg nem is úgy indultunk az ismerkedésnek.


Próbálok lazán ismerkedni.Aztán majd lesz valahogy.


De ha kialakul valami is,akkor nem szeretnék 2.lenni.


Mivel nem volt még párkapcsolatom,elég nagy újdonság lenne nekem az is,hogy "ketten vagyunk".

2016. márc. 13. 20:34
 17/28 anonim ***** válasza:
Egyetlen kapcsolat sem kezdődik úgy, hogy rögtön összeköltözünk, és ásó, kapa, nagyharang...Nem értem, miért ne lehetne ő is egy kaland, néhány alkalom, ha őszinte vagy hozzá a fentiekben, és neki is elfogadható így. Egy ilyen laza kapcsolatban meg sem fogod ismerni a gyereket, jóérzésű szülő csak a komolynak kinéző leendő társsal hozza össze, és mindketten keresgélhettek, kalandozhattok, miközben jól érzitek magatokat egymással .
2016. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Igazából , megadtuk a választ a kérdésre. Mivel te nem akarod a gyerek súlyát felvállalni, akkor nincs értelme az egésznek. MErt ebben az esetben a gyerekre is gondolni kell. Ezt csak úgy lehet megoldani, ha hajlandó vagy pótapa lenni,mminden más esetben szakítás lesz a vége.


Minden kapcsolatot amit ismerek, ahol a párok boldogoan élnek együtt, ott a másik a saját gyerekének tekinti a párja gyerekét.

2016. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Dehogynem életszerű nagyon is az.

Azt írtad heterok is írhatnak én a napokban határoztam el kisgyerekes apuka soha többet.Annyira nem kapsz semmit sem,tényleg nem,én 43 éves nő vagyok,már félig kirepült kamasszal.....vagy hasonló nagy gyerek,vagy gyerektelen,de annyira le van kötve,hogy nekem erre nincs szükségem.Nem is direkt elhatározás volt,hanem 4 éve van egy 7 éves gyerekes családapám és képbe jött egy gyerektelen csak nézek,hogy a családapára ugye nem lehet csak úgy ráírni,mert tuti nem ér rá,gyerek stb,a másik tök nyitott,mindig áll a rendelkezésemre pedig nem is kérem...Ég és Föld barátom,készülj erre!Nem éri meg!

2016. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Én is ezt érzem.


Lehet egyszer majd másképpen fogom gondolni.


Lehet neki ez rosszul esik,és biztos elhajtják sokan egyből.

Csak én lelkiismeretes vagyok,és mindent a lelkemre veszek.


A függetlenek valahol jobban vonzanak.


Pár hónapja egy 40-es pasi akart velem ismerkedni,aztán róla is kiderült,hogy van 2 gyereke,akik már egyetemre járnak.

És azzal nyitott,hogy azzal legyek tisztában,hogy neki a gyerekei az elsők,és a velük töltött idő.


Ezek után mire számítson az ember?

El is ment a kedvem az egésztől...

2016. márc. 13. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!